Náš sortiment výrobků s certifikací Cradle to Cradle®

Nabízíme jedno z nejširších portfolií ekologických a ekologicky odpovědných papírů na trhu, které zahrnuje i výrobky s certifikátem Cradle to Cradle.

Cradle to Cradle

Certifikace Cradle to Cradle je celosvětový standard, který hodnotí výrobky na základě 5 kategorií kritérií a vztahuje se na výrobky vyrobené pro oběhové hospodářství. 


Pět klíčových kategorií požadavků jsou:

  • zdraví materiálu: materiály jsou bezpečné pro člověka a životní prostředí
  • oběhovost výrobku: umožňuje oběhové hospodářství prostřednictvím regenerativních výrobků a návrhu procesů
  • čistý vzduch a ochrana klimatu: ochrana čistého vzduchu, podpora obnovitelných zdrojů energie a snižování škodlivých emisí
  • péče o vodu a půdu: ochrana čisté vody a zdravé půdy
  • sociální spravedlnost: respektování lidských práv a přispívání ke spravedlivé a rovné společnosti

 

Program Cradle to Cradle Certified® Products je založen na konceptu neustálého zlepšování se čtyřmi možnými úrovněmi: bronzová, stříbrná, zlatá a platinová. 

Certifikace je výrobku udělena, pokud splňuje požadavky na požadovanou úroveň dosažení v každé z pěti klíčových kategorií a také další obecné požadavky, požadavky na obaly a požadavky na dobré životní podmínky zvířat.

Společnost Antalis nabízí širokou škálu papírů z recyklovaných a primárních vláken s certifikací Cradle to Cradle: Color Copy, Nautilus, Cyclus.

Objevte naše značky papíru s certifikací Cradle to Cradle®, které jsou bezpečné, cirkulární a zodpovědně vyrobené:

nautilus

Recyklovaný papír se dvěma odstíny bělosti, inspirovaný přírodou. Papír je ošetřen technologií ColorLok a je vhodný pro vysokorychlostní inkoustový, suchý tonerový a ofsetový tisk.

 

cyclus

Přirozeně bílý 100% recyklovaný ofsetový papír s širokou nabídkou produktů pro přímý marketing, výroční zprávy, brožury a časopisy.

 

color copy

Prémiový bílý papír z panenských vláken, CO2 neutrální, certifikovaný FSC a ošetřený technologií ColorLok pro jasnější reprodukci barev na inkoustových a laserových tiskárnách.