Značky na scénu!

Jste manažerem značky, marketingovým ředitelem, manažerem komunikace, interiérovým designérem, scénografem, designérem výstav, autorem stánků, tvůrcem značení nebo tiskařem velkoformátových tisků?

Pokud značka, instituce nebo firma komunikuje na velkém formátu, stává se viditelnější a přístupnější a image její značky je v sázce. Způsob komunikace značky, média a materiály, které si zvolí, o ní mnohé napoví. Naslouchá značka svým zákazníkům? Je vřelá, pragmatická, inovativní, tradiční, bere ohledy na životní prostředí? A co dalšího?

Společnost Antalis podporuje značky a odborníky na vizuální komunikaci, inspiruje je a nabízí jim tu nejširší škálu materiálů a souvisejících služeb, které jim umožní uvádět jejich projekty do života po celé Evropě.

Novinky

Využití & Inspirace

Home-viscom-application-1.jpgRetail

Home-viscom-application-2.jpgDekorace

Home-viscom-application-3.jpgPolepy vozů

Home-viscom-application-4.jpgVenkovní reklama

Home-viscom-application-5.jpgVýstavy

Home-viscom-application-6.jpgGrafika do výloh

Naše mise

Inspirovat a podporovat naše zákazníky, aby díky široké škále našich produktů, našich odborných znalostí a logistického know-how v celé Evropě přicházeli s inovativními a udržitelnými řešeními. Neustále sledujeme trh a vybíráme si ty nejlepší technické, estetické, ekologicky odpovědné a konkurenceschopné materiály, které odpovídají současným trendům.

Proč si vybrat společnost Antalis?

Home-viscom-aida.jpgAntalis Interior Design Award

Antalis Interior Design Award je první mezinárodní soutěží, jejímž cílem je vytvořit ekosystém kolem individualizovaných interiérových dekorací.

 

Home-viscom-grand-format.jpg

Nejširší nabídka na trhu

Ve spolupráci s renomovanými výrobci nabízíme spolehlivá a inovativní řešení pro technologii digitálního inkoustového tisku, která budou odpovídat vašemu rozpočtu.

 

Home-viscom-coala.jpg

Značka Coala dostupná ve 29 zemích

Naše značka Coala, komplexní řada velkoformátových materiálů pro kvalitní řešení za tu nejlepší cenu

 

Visual Communication značky

Naše partnerské značky

Vybíráme si výrobce s jedinečným know-how a dovednostmi, které jsou zárukou, že budou dodržovat standardy a respektovat životní prostředí.

 

Home-viscom-international.jpg

Naše mezinárodní zastoupení

Máme rozsáhlé zkušenosti s mezinárodními zákazníky a jsme schopni vám předložit individuální nabídku ve stejné kvalitě kdekoliv na světě. 

Home-viscom-services.jpg

Naše široká nabídka služeb

Naši odborníci na vizuální komunikaci jsou k dispozici, aby pomohli radou, školením nebo barevnými profily ICC. Naše efektivní logistika nabízí standardní dodání jeden den po podání objednávky.

 

Klíčové údaje (oblast vizuální komunikace)

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-09.jpg

Zastoupení ve 27 zemích světa

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-11.jpg

2 200 produktů

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-37.jpg

Více než 29 100 zákazníků

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

117 logistických center

Objevujte novinky ze světa vizuální komunikace