Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás

 

Se společností Antalis se vám otevírá široké pole možností

Ať jste tiskař, grafik, umělecký ředitel, marketingový ředitel či ředitel komunikace, společnost Antalis vám usnadňuje život a pomáhá vám vybírat si ty nejlepší výrobky, které uspokojí vaše potřeby a zkvalitní vaši tištěnou komunikaci.

Společnost Antalis vytvořila také komplexní nabídku služeb, které podpoří vaše podnikání po celé trase „cesty papíru“. Tým společnosti Antalis vám může pomoci s výběrem papíru, s objednávkou, příjmem i skladováním papíru, s lepším nakládáním s papírovým odpadem i s expedicí tištěných dokumentů.

Aktuality

Proč Antalis ?

home-print-brands_CZ.jpg

Naše značky

Ve spolupráci s předními světovými výrobci společnost Antalis vytvořila škálu produktů, které splní každý požadavek. Objevte naše hlavní značky natíraných i nenatíraných papírů, obálek, grafických kartonů a samolepicích médií.

home-print-services.jpg

Inovativní služby

Společnost Antalis vytvořila komplexní nabídku služeb s přidanou hodnotou, které usnadní zákazníkům život tak, že jim pomohou s výběrem papíru, s objednávkou, příjmem a skladováním papíru, s nakládáním s papírovým odpadem i s expedicí tištěných dokumentů.

 

Showroom Le Papier

Showroom Le Papier

Centrum speciálních grafických papírů Le Papier je specifický prostor určený pro vaši inspiraci, kreativní tvorbu a sdílení zkušeností. V naší galerii najdete nejrůznější materiály vhodné pro realizaci vašich nápadů.

 

Home-print-creative.jpgCreative Power

Společnost Antalis je pevně přesvědčena, že výběr papíru představuje kreativní umění. Papír přispívá k celkovému efektu nápadu a netvoří jen pouhou součást výrobního procesu. Proto byla vytvořena iniciativa Creative Power, která spojuje širokou škálu kreativních papírů a související služby, aby pomohla zákazníkům s volbou toho správného papíru.

Home-print-green.jpg

Green Connection

Iniciativa Green Connection společnosti Antalis staví na silných značkách recyklovaných papírů, jako jsou Cocoon a Cyclus, a na službách a nástrojích, které vedou zákazníky společnosti Antalis k dodržování udržitelného přístupu. Zdůrazňuje význam recyklovaných papírů pro strategii společenské odpovědnosti jednotlivých firem.

Klíčové globální údaje

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-08.png

Zastoupení ve 36 zemích světa

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-10.jpg

Více než 49 000 zákazníků

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

Více než 117 logistických center

Aktuality