Antalis&more

Představujeme Antalis&more


Antalis&more je věrnostní program společnosti Antalis, který svým zákazníkům nabízí exkluzivní výhody u některých z našich nejoblíbenějších značek.

Za nákup našich klíčových značek kancelářských, kreativních, natíraných a nenatíraných papírů, obálek, grafických desek, samolepicích médií, obalových produktů řady Master'In a velkoformátových materiálů řady Coala vás odměníme body. Za tyto body můžete nakoupit množství obecných nebo reklamních dárků, které vám pomohou propagovat tyto značky u vašich zákazníků.

Body* se sbírají každý měsíc; další body a dárky můžete získat, když se zúčastníte propagačních akcí a dalších aktivit na webových stránkách Antalis&more. Je to jednoduché, nakupujte způsobilé výrobky Antalis, sbírejte body a užívejte si odměny.

 

antalis&more

Jak se zaregistrovat.

Je to jednoduché, přejděte na stránku www.antalisandmore.com vyberte svou zemi a podle pokynů si vytvořte nový účet. Nové přihlašovací údaje obdržíte do 48 hodin. Po prvním přihlášení automaticky obdržíte 200 BONUSOVÝCH BODŮ!

Pokud si přejete, obraťte se na svého zástupce společnosti Antalis, který ověří váš nárok a pomůže vám vytvořit nový účet.

antalis&more - kde věrnost přináší odměny!

*Platí podmínky

Nástroje a odměny

usp1-antalis-more.jpg

Antalis&more odměny

Prohlédněte si množství odměn, které nabízíme pro vaše marketingové akce. Budete mít přístup k nejnovějším telefonům, notebookům a televizorům, k velkému množství dárkových karet a k mnoha dalším odměnám, které podpoří vaši loajalitu v rámci širších programů na podporu prodeje.

Branded gifts.jpg

Propagujte značky

Společnost Antalis podporuje propagaci některých značek Antalis&more jako jsou Xerox, Image, Data Copy, Pioneer, Color Copy a HP nabídkou různých brandovaných dárků. V nabídce najdete pera, notebooky, flash disky, batohy a mnoho dalšího. Použijte je při svých propagačních akcích, jako poděkování váženým klientům či zákazníkům nebo je můžete rozdat svým vlastním zaměstnancům.

Media Hub

Media Hub se nachází na webových stránkách Antalis&more. Najdete zde nejnovější reklamní bannery, videa, obrázky produktů, zejména z oblasti Office.

Obrázky a videa můžete použít pro své propagační akce, kampaně na podporu povědomí o značce. Videa můžeme dokonce přizpůsobit tak, že do nich přidáme logo vaší společnosti.

Rychlý a snadný přístup k digitálním snímkům na jedno kliknutí!

Media Hub.gif

Podívejte se na naše krátké video a zjistěte, jaké jsou výhody
našeho věrnostního programu antalis&more