Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás

Objevte chytrá obalová řešení vytvořená přesně na míru specifickým potřebám vaší firmy.

Víte, že optimalizace balícího procesu může mít obrovský dopad na vaši činnost a výsledky? Ať působíte v jakémkoli odvětví, provozu nebo e-businessu, proces balení je klíčovým prvkem každodenních procesů, který ovlivňuje efektivitu dodavatelského řetězce, bezpečnost produktů, a dokonce i zákaznickou zkušenost.

Ať se ve firmě potýkáte s čímkoli, experti Antalis Packaging jsou zde proto, aby vám pomohli a nabídli správné obalové řešení, balící zařízení nebo chytrou službu. 

 

Definujeme 5 základních přístupů k zákázníkovi

business-challenge-600x400px-logistical-performance.jpg

EFEKTIVNÍ LOGISTIKA

Optimalizujte proces balení a zachovejte bezpečnost a kvalitu svých produktů po celý logistický řetězec. Využijte naše odborné služby a obalová řešení.

business-challenge-600x400px-easy-orderinge.jpg

JEDNODUCHÉ OBJEDNÁVÁNÍ

Najděte nejlepší obalové řešení svých specifických potřeb. Nechte si poradit a jednoduše zadejte objednávku prostřednictvím našeho intuitivního eShopu.

business-challenge-600x400px-business-simplification.jpg

SNADNÉ BALENÍ

Snižte každodenní časově náročné administrativní a nákupní procesy díky našim řešením na míru přesně podle vašich balících procesů a potřeb vašich balících zařízení.

challenge-customised-packaging-consumer-experience.jpg

VAŠE ZNAČKA NA OČÍCH

Nabídněte svým zákazníkům tu nejlepší zákaznickou zkušenost. Zviditelníte svou značku, posílíte věrnost zákazníků a preferenci značky.
Řešení přesně na míru vašich produktů, za rozumné náklady.

business-challenge-600x400px-operating-optimisation.jpg

PROVOZNÍ OPTIMALIZACE

Společně s našimi specialisty nastavte inovativní řešení na míru přesně podle potřeb vaší firmy, které zabrání poškození produktů při vývozu nebo přepravě mezi provozy.

Naši odborníci jsou vám k dispozici

our-experts-at-your-service-354x354px-2.jpg

MEZINÁRODNÍ PRODUKTOVÍ EXPERTI

Naši experti vám pomohou zajistit správnou ochranu pro vaše produkty, a tím zvýšit hodnotu vaší značky.

our-experts-at-your-service-354x354px-1.jpg

SPECIALISTÉ NA OBALOVÝ MATERIÁL

Inovativní balení dokáže optimalizovat logistiku, zvýšit použitelnost a zlepšit zákaznickou zkušenost. Podívejte se, jak můžete vaše obalové materiály posunout o úroveň výše.