coala-intro.jpg

Kolekce špičkových materiálů pro kreativní nápady

Velkoformátové digitální média Coala umožňují tiskařům, dizajnérům, obchodníkům a stratégům značek oživit odvážné, kreativní myšlení a vytvořit tak svůj vlastní jedinečný vesmír.

Od bannerů, magnetů, papírů, textílií, tapet a samolepek až po syntetické fólie a pevné panely, Coala nabízí nejširší výběr tiskových médií pro vnitřní a vnější prostory a jednotné kontaktní místo pro jakýkoliv požadavků na tisk. 

 

 

coala-square-04.jpgcoala-square-05.jpg
Objevte značku Coala

 

 

coala-large-format.jpg

Velký formát

Velkoformátové média pro skvělé nápady!

Za posledních 10 let nám naše odborné znalosti umožnily vytvořit jednu z nejširších řad velkoformátových vizuálních komunikací na trhu. Média Coala byla testována a vybírána pro své optimální reprodukční schopnosti, technické vlastnosti a všestrannost a jsou nabízena v široké škále velikostí a povrchových úprav pro všechny tiskové technologie.

coala-innovation.jpg

Inovace

O krok napřed!

Naši odborníci naslouchají vašim potřebám před cestou po světě, setkávají se s výrobci, výrobními specialisty a konstruktéry,  navštěvují veletrhy, aby vybrali a otestovali nová vizuální komunikační média. Toto nepřetržité sledování trendů zajišťuje, že našim klientům dokážeme poskytovat špičková řešení na trhu.

coala-icc-profile.jpg

Profily ICC

Podpora reprodukce barev!

Všichni víme, že v našich kreativních odvětvích může špatná kvalita reprodukce zničit pozoruhodné kreativní nápady. Společně s jedním z předních světových specialistů na barvy dodáváme profily ICC, které vám umožní dosáhnout přesnosti barev a kvality tisku, které si vaše nápady zaslouží. Jsou k dispozici zdarma zde.

coala-indoor.jpg

Interiér / Exteriér

Nápady bez hranic!

Sortiment Coala zahrnuje více než 200 variant médií, které se hodí pro vnitřní i venkovní použití. Naše materiály jsou vyvinuty tak, aby splňovaly technické požadavky interiérové komunikace a odolnost venkovního prostředí, což vám umožní nasadit kampaně pro značení nebo vizuální merchandising na všech kontaktních místech se stejnou úrovní kvality.

coala-quality-cost.jpg

Poměr ceny a kvality

Prémiová kvalita za ceny Coala!

Jsme hrdí na špičkovou kvalitu dosaženou při jednom z nejlepších poměrů výkon/cena na trhu u všech našich médií Coala. Je to výsledek 10 let odborných znalostí, partnerství a spolupráce s předními a důvěryhodnými výrobci, abychom splnili vaše očekávání.

coala-easy-apply.jpg

Jednoduchá aplikace

Šetří čas a peníze při instalaci!

Spuštění národní kampaně v termínu je pro většinu značek výzvou! Materiály pro vizuální komunikaci  instalované pracovníky prodejních míst nebo pod časovým tlakem nabízíme výběr samolepicích materiálů, které se rychle a snadno aplikují pro kvalitní kampaně.

coala-floor-graphics.jpg

Podlahová grafika

Chcete bezpečnost a estetiku?

Podlahové grafické textury, barvy a sdělení pro vymezení a směrové značení jsou účinnými komunikačními nástroji. Naše texturované a protiskluzové podlahové krytiny se snadno tisknou, jsou robustní, přilnou k téměř jakémukoli povrchu a snadno se aplikují.

coala-magnetics.jpg

Magnety

Chcete, aby vaše komunikace byla magnetická?

Coala Magnetics je odolná a voděodolná řada inovativních syntetických fólií pro poutavé displeje. Umístěte, vyměňte a obnovte svá pravidelná marketingová sdělení, například propagační akce, pomocí feromagnetické fólie na samolepicí magnetické podložce nebo magnetické fólie na samolepicí feromagnetické podložce, vyberte si variantu, která vám nejlépe vyhovuje!

coala-creative-solutions.jpg

Dekorace

Kreativní řešení na míru!

Coala vám pomůže vytvořit jedinečné, personalizované a příjemné prostory, které vylepší interiéry. Poskytujeme přizpůsobené řešení dekorací, jako jsou architektonické fólie, okenní fólie a tapety pro řadu prostředí, jako jsou hotely, restaurace, obchody, muzea, letiště a nemocnice.

coala-sustainability.jpg

Udržitelnost

Přejděte na zelenou s Coalou!

Udržitelnost je základem vývoje našeho sortimentu. Naše rozšiřující se portfolio ekologicky šetrnějších substrátů poskytuje zákazníkům řešení, která pomáhají chránit naši planetu. Náš jedinečný systém Green Star System™ hodnotí produkty na základě složení materiálu a možnosti recyklace od nuly do pěti hvězdiček, což usnadňuje identifikaci a výběr udržitelnějších materiálů.

CHALLENGE ME!

Vyhrajte stolní fotbal
díky produktům Coala

Chci hrát!
Vyhrajte stolní fotbal díky produktům Coala