Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
coala-intro.jpg

Úžasná řešení pro úžasné nápady

Velkoformátové materiály Coala umožňují tiskařům, designérům, marketérům a stratégům značek převádět své odvážné a kreativní nápady do reality a vytvářet si tak svůj vlastní jedinečný vesmír.

Coala nabízí vše od bannerů, magnetických materiálů, papíru, textilií, tapet a samolepicích materiálů po sendvičové hliníkové desky. Jde o nejširší nabídku tiskových materiálů pro vnitřní i venkovní použití na trhu, vše na jednom místě a pro jakýkoliv tiskový požadavek.

 

NOVINKA

Coala Coversafe™

Coala Interior Film

Coala Windows Decor

Do obchodu

Coala 1

Stále trendy

Svou nabídku neustále rozšiřujeme o nejnovější materiály. Umožňujeme tak uživatelům být stále na špici a využívat ty nejnovější trendy ve vizuální komunikaci.

 

Coala 2

Usnadněte si práci

Náš sortiment je navržen tak, aby jeho použití bylo rychlé a jednoduché, ať jste ostřílený profesionál, nebo úplný nováček.

Coala 3

Prohlédněte si naši galerii

Vzorníky, které poskytujeme zdarma, umožňují uživatelům objevit různé textury, povrchové úpravy, tloušťky a lepidla. Mohou tak čerpat inspiraci a nápady pro realizaci vlastních konceptů.

 

Coala 4

Tiskněte s plnou důvěrou

Materiály Coala jsou kompatibilní s jakýmkoli typem inkoustu a kombinují vynikající hodnotu za peníze a výjimečný výkon. Kontaktujte nás, doporučíme produkt, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.