banner-MI2.jpg

Arlon, světový lídr v oblasti grafických filmů

Společnost Arlon Graphics, výrobce vysoce kvalitních tlakem aktivovaných samolepících vinylových fólií a flexibilních podkladů, uzavřela partnerství se společností Antalis. Produktové řady společnosti Arlon včetně grafiky vozidel, grafiky vozového parku, architektonické a komerční grafiky, jakož i ochranných laminátů jsou nyní k dispozici v nabídce Antalis.

Arlon, společnost založená v roce 1958 nedaleko Los Angeles v Kalifornii, je světovým výrobcem samolepicích vinylových materiálů vyráběných především pro automobilovou, flotilové, architektonickou a komerční grafiku. Arlon rychle roste a nabízí široký a neustále se rozšiřující řadu jedinečných produktů. Za nejvyšší kvalitu výrobků společnosti jsou zodpovědné jedinečné technologie jako X-Scape Technology® a FLITE Technology®.

Díky více než 60-letým zkušenostem, spolehlivosti v operacích po celém světě a zaměření na potřeby zákazníků vyvíjí a dodává Arlon technologicky vyspělé produkty a poskytuje profesionální zákaznický servis.

Arlon jako jedna z nejzkušenějších společností na světě v tomto oboru nabízí také technickou podporu, která poskytuje aplikátorem tipy na osvědčené postupy týkající se základů správné instalace: brožury, výukové programy, webové semináře, školení, certifikace.

arlon-truck02.jpg

 

Změňte své podnikání pomocí nových produktů

Společnost Arlon se věnuje vytváření inovativních materiálů, které vám umožní přivést k životu vaše kreativní nápady. Světový výrobce samolepicích vinylů nabízí širokou škálu produktů založených na jedinečných technologiích určených pro výrobce značek a grafiky.

Řada Arlon zahrnuje pokročilé produkty, které jsou navrženy s ohledem na vaše potřeby a vyvinuté v úzké spolupráci s vámi. Společnost poskytuje řešení, díky kterým budete mít úspěch na dosah ruky.

 

Arlon-Truck.jpg

Blue wall

Tailor Shop

X-Scape Technology®

Patentovaný systém spoločnosti Arlon, který umožňuje únik vzduchových bublin malými kanálky v lepidle ze samolepících materiálů používaných na polep vozidel a reklamní grafiku.

 

FLITE Technology®

Inovativní řešení pro samolepicí materiály, založené na jedinečné kombinaci lepidla a podložky. Umožňuje provést korekce fólie i na poslední chvíli, takže tato technologie dělá z výrobků Arlon nejjednodušší instalovatelné produkty na trhu.

Polepy vozových parků

Nejste si jisti, který produkt bude v navrhované aplikaci fungovat nejlépe? Arlon nabízí snadno použitelné řešení pro grafiku vozového parku, od částečného nebo úplného polepu vozidla až po značení celého vozového parku. Sortiment zahrnuje produkty jako SLX™ Cast Wrap, DPF 4600GLX, DPF 6000XRP, DPF 6100XLP, Fusion Wrap a IllumiNITE Wrap. Nejnovějším přírůstkem je celoroční fólie SLX+. Výhody plynoucí z použití technologie FLITE® zcela změnily parametry tohoto produktu.

Restaurant-lobby.jpg

Nový interiérový design a změněné fasády

Společnost Arlon také nabízí celou řadu produktů, jako například DPF 8200 High Tack - fólii pro strukturované povrchy. Díky ním se grafika přizpůsobí mírně texturovaným povrchem, jako beton, cihla, omítka a podobně.

Chcete změnit dekor? DPF 4200 s matnou nebo plátěnou strukturou je určen k dekoraci vnitřních stěn. Lepidlo bylo speciálně navrženo tak, aby umožňovalo přemístění grafiky i na povrchy, jako jsou malované stěny, hladké nebo mírně strukturované, bez ztráty konečné přilnavosti.

Express-Wall.jpg

Fólie pro komerční prostory

Video / Návody

Pro další návody klikněte ZDE