Banner-home-colorcopy-new.jpg

Color Copy – ideální papír pro digitální tisk

Ponořte se do jedinečného světa pestrých barev, které dokáže nabídnout jedině Color Copy. Zažijte jasné barvy na každé stránce a nechte se papíry Color Copy inspirovat!

Koupit Color Copy

colorcopy-caisse.jpg

Profesionální papír pro barevný laserový tisk

Přesná reprodukce barev, hladký povrch na dotek a elegantní vzhled dají vyniknout vašim výtiskům. Color Copy zprostředkuje vaše sdělení v dokonalé kvalitě.

colorcopy-sonandfather.jpg

Papír, na který se můžete spolehnout

Vynikající kvalita výtisků a 30 let zkušeností činí z Color Copy důvěryhodnou volbu. Je CO2 neutrální a angažuje se v oblasti ochrany životního prostředí. Papír je certifikován ekologickými certifikáty, jako je FSC® a European Eco label.

 

Colorcopy-cordes.jpg

Konzistentní kvalita

Papíry Color Copy jsou určeny pro barevný laserový tisk a nabízejí bezproblémový provoz. Perfektně přenáší barvy vašich výtisků na povrch papíru. Papír Color Copy Original je ošetřen technologií ColorLok®. Ta poskytuje intenzivnější barvy, výraznější černou a rychlejší schnutí na inkoustové tiskárně.

colorcopy-catalog.jpg

Široká nabídka

Papír Color Copy je k dispozici v široké škále formátů a gramáží. Je vhodný pro mnoho aplikací, jako jsou například brožury, vizitky, prezentace, marketingové materiály a mnohé další.

Color Copy, Cradle to Cradle Certified® Bronze

C2C Bronze

Papíry Color Copy získaly bronzový stupeň certifikace Cradle-to-Cradle, což je mezinárodní standard, který používá pět kritérií pro hodnocení výrobků určených pro bezpečnější, udržitelnější a oběhové hospodářství.

Za každé kritérium získá výrobek dosaženou úroveň (bronzovou, stříbrnou, zlatou nebo platinovou). Držení této značky také dokazuje, že značka Color Copy se snaží neustále inovovat a dále zlepšovat výkonnost papíru, jeho angažovanost a ohleduplný přístup k životnímu prostředí.