Akce a novinky, Zprávy, print, Kreativní papíry, Brandy, Conqueror, Curious Collection, keaykolour, popset, rives

Antalis kreativní papíry

08 Lis 2022 — Antalis kreativní papíry
Tisk
Kreativní papíry

Conqueror, Curious Collection, Keaykolour, Pop’Set a Rives zůstávají s námi! Antalis s potěšením oznamuje, že získal celosvětové portfolio grafických papírů Arjowiggins.

Conqueror, Curious Collection, Keaykolour, Pop’Set a Rives zůstávají s námi! Antalis s potěšením oznamuje, že získal celosvětové portfolio grafických papírů Arjowiggins.

Kreativní papíry

Antalis s potěšením oznamuje, že získal celosvětové portfolio značek: Conqueror, Curious Collection, Keaykolour, Pop’Set a Rives.
Dodavatel Arjowiggins Scotland Limited, v září tohoto roku vyhlásil insolvenční řízení.

 

Spolu se značkou Olin je tato akvizice důkazem odhodlání společnosti Antalis i nadále nabízet atraktivní a široký sortiment prémiových kreativních papírů svým zákazníkům, tiskárnám, majitelům značek a kreativním agenturám. „Jsme rádi, že můžeme těmto ikonickým značkám zajistit dlouhodobou budoucnost,“ prohlásil Xavier Jouvet, ředitel Antalis Group Papers. „Už pracujeme na opětovném uvedení těchto značek na trh s podporou špičkových dodavatelů pro obnovený sortiment, se zaměřením na kvalitu a úroveň služeb. Mezitím jsme získali i drtivou většinu zbývajících zásob těchto značek. Tyto dodatečné zásoby, by nám měly umožnit reagovat na většinu požadavků našich zákazníků do doby, než pokryjeme kompletní síť dodavatelů v Q1/2023.

 

V zemích, kde Antalis, nebo skupina KPP nejsou přímo zastoupeny, jsou naše plány i nadále zpřístupňovat tyto značky prostřednictvím sítě distribučních partnerů.

 

Alistair McAlinden, výkonný ředitel Interpath Advisory a insolvenční správce, dodal: „Jsme rádi, že jsme uzavřeli tuto transakci, která zajišťuje budoucnost tohoto portfolia prémiových kreativních papírů."