OLIN_Overall_Banner1.jpg

Olin od společnosti Antalis,
řada prémiových papírů pro design a kreativitu

Cílem řady Olin je podpořit potřeby designérů prostřednictvím kreativity, aniž by byla ohrožena kvalita a udržitelnost. Prvotřídní nenatírané designové papíry pro firemní komunikaci a publikování s moderní kreativní povrchovou úpravou a barvami.

OLIN_Overall_USP1.jpg

Olin Design, prémiové nenatírané papíry a kartony pro náročné kreativce.

Olin Design je řada prémiových nenatíraných papírů a kartonů, které jsou k dispozici ve 4 odstínech ve 3 povrchových úpravách a 15 gramážích. Kombinuje dokonalou reprodukci barev s hřejivým přírodním pocitem.

OLIN_Overall_USP3.jpg

Z Pop'setu se stává Olin Colours.

Pop'set se připojuje k rodině Olin s novým názvem Olin Colours, která obsahuje ikonické barvy Pop'set a nabízí nejširší sortiment v kolekci Olin. Od jemných pastelových odstínů přes zářivé barvy až po sytě černou. Dodejte svým kreativním projektům trochu popu!

OLIN_Overall_USP2.jpg

Olin Origins, nová řada kreativních papírů pro ekologicky smýšlející klienty.

Olin Origins je uhlíkově neutrální řada, která nabízí 5 zemitých odstínů s drsným povrchem a jemným měkkým nádechem pro kreativní a ekologicky smýšlející zákazníky. Zároveň se zavazuje k udržitelnosti a podporuje ekologické organizace.

OLIN_Overall_USP5.jpg

Široká nabídka pro všechna použití.

Od jídelních lístků přes pozvánky a luxusní obaly až po výroční zprávy nebo firemní komunikaci. Široká škála gramáží, povrchových úprav a barev v kombinaci s dokonalou potisknutelností v ofsetovém i digitálním tisku z ní činí sortiment pro vaše každodenní potřeby.

olin-05.jpg

Velký závazek vůči životnímu prostředí.

Řady papírů Olin, které nikdy nedělají kompromisy v kvalitě tisku, je vyráběna v továrnách splňujících nejvyšší ekologické normy (ISO 140001 a ISO9001). Kromě toho je Olin Design držitelem certifikátu EU Ecoflower a současně je Olin Origins uhlíkově neutrální a je členem organizace 1% pro planetu