Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
Olin paper

Olin, řada prémiových papírů pro design a kreativitu

Od prvotřídních nenatíraných designových papírů pro firemní komunikaci a publikace až po materiály s vysokými environmentálními požadavky - řada Olin si klade za cíl podporovat potřeby designérů prostřednictvím kreativity.

Koupit Olin

Antalis Olin

Olin Design, prvotřídní nenatírané papíry a kartony pro náročné kreativce

Olin Design je řada prémiových nenatíraných papírů a kartonů dostupných v 5 odstínech, 3 povrchových úpravách a 16 gramážích. Kombinuje dokonalou reprodukci barev s hřejivým přírodním dojmem.

 

 

Olin Origins

Olin Origins, nová řada kreativních papírů pro ekologicky smýšlející klienty

Olin Origins je uhlíkově neutrální řada, která nabízí 5 zemitých odstínů s hrubší povrchovou úpravou, která je na dotek jemně měkká. Inspiruje inovátory, ekologicky založené klienty a hlásí se také k udržitelnosti a podporuje ekologické organizace.

 

 

Olin papír

Univerzální nabídka pro všechny aplikace

Od jídelních lístků přes pozvánky, luxusní obaly až po výroční zprávy a firemní komunikaci - široká škála gramáží a povrchových úprav papírů Olin v kombinaci s dokonalou potiskovatelností ofsetovým a digitálním tiskem z něj dělá papír vhodný pro vaše každodenní potřeby.

 

Antalis země

Globální nabídka prémiových papírů a kartonů

Prostřednictvím mezinárodní sítě Antalis a KPP-Group je řada Olin dostupná na 3 kontinentech a ve 39 zemích, což z ní činí ideální volbu pro globální zákazníky, kteří potřebují, aby byly jejich tiskové projekty konzistentní.