Po - Pá 8:00 - 16:00
Kontaktujte nás

Antalis je přední evropský distributor papíru, obalových materiálů a produktů pro vizuální komunikaci.

antalis-group-5.jpg

Kdo jsme?

Antalis (Euronext Paris: ANTA) je přední evropský a světový B2B distributor (mimo Spojené státy americké) papíru a obalových materiálů a jeden ze tří největších distributorů materiálů pro vizuální komunikaci. Antalis je dceřinou společností firmy Sequana s mezinárodní působností ve 41 zemích.

Společnost poskytuje jednu z nejrozsáhlejších a nejrozmanitějších nabídek produktů a řešení na trhu a nabízí svým zákazníkům vysokou úroveň služeb z hlediska klientských řešení, odborných znalostí a logistiky, především prostřednictvím 115 distribučních center po celém světě.

Naše vize a poslání

Naší vizí je posílit Antalis v pozici předního a nejdůvěryhodnějšího mezinárodního business-to-business distributora papíru, obalových materiálů, produktů pro vizuální komunikaci, spotřebních materiálů a souvisejících služeb. Naším posláním je poskytovat našim zákazníkům to nejlepší díky odborným znalostem a inovacím v nabídce a udržovat skvělé vztahy s našimi obchodními partnery. Jsme společensky odpovědní a aktivní v rozšiřování portfolia, urychlování digitální transformace, rozvoje našich týmů a dosahování vysoké návratnosti vloženého kapitálu.

Klíčové údaje

antalis-group-key-1.png
2.3

miliard euro obrat v roce 2018

antalis-group-key-2.png
#1 v Evropě a #2 ve světě

s pobočkami ve 41 zemích

antalis-group-key-3.png
5,200

zaměstnanců starajících se o více než 120 000 zákazníků po celém světě

antalis-group-key-4.png
12,000

dodávek denně po celém světě

antalis-group-key-5.png
115

distribučních center na 620 000 m2 po celém světě

antalis-group-key-6.png
1.3

milionu tun papíru prodaného v roce 2018