Akce a novinky, Zprávy, Tiskové zprávy, Kreativní papíry, Print

Aktualizace strategie a vývoj portfolia společnosti Antalis – papíry řady Premium Offset & Creative

14 Bře 2023 — Aktualizace strategie a vývoj portfolia společnosti Antalis – papíry řady Premium Offset & Creative
Tisk
Kreativní papíry

Společnost Antalis dnes učinila zásadní krok směrem k posílení a zefektivnění své platformy Antalis Creative Power, kterou přejmenovala na “Creative Power by Antalis”. Momentálně pracujeme na výběru položek, předvýrobních testech, certifikaci a prodejní podpoře tak, aby se platforma “Creative Power by Antalis” mohla stát domovem nejzajímavější kolekce prémiových kreativních papírů v oboru díky akvizici světoznámých prémiových značek společnosti Arjowiggins.

Společnost Antalis dnes učinila zásadní krok směrem k posílení a zefektivnění své platformy Antalis Creative Power, kterou přejmenovala na “Creative Power by Antalis”. Momentálně pracujeme na výběru položek, předvýrobních testech, certifikaci a prodejní podpoře tak, aby se platforma “Creative Power by Antalis” mohla stát domovem nejzajímavější kolekce prémiových kreativních papírů v oboru díky akvizici světoznámých prémiových značek společnosti Arjowiggins.

Creative Power by Antalis

Kreativní papíry

Brands Logos.png

Platformou “Creative Power by Antalis” společnost Antalis plní svůj závazek vůči mezinárodní kreativní komunitě zabývajíci se tiskem a zpracováním papíru. 
Vyvinuli jsme novou a jedinečnou řadu kreativních papírů s bezkonkurenčním výběrem, kvalitou a službami.   


Dnes zveřejňujeme podrobnosti o našich nových řadách Olin a Keaykolour 2023

Olin 

Kreativní papíry OlinŘada Olin nabízí nejen prvotřídní nenatírané designové papíry a kartony vhodné pro firemní komunikaci a publikování, ale i kreativnější tiskové materiály s vysokým ekologickým kreditem určené designérům a tiskařům a nabízející široké tvůrčí možnosti.

 
Řada Olin se skládá ze 3 řad: Olin Design, Olin Colours a Olin Origins.

 

Olin Design je řada prémiových nenatíraných papírů a kartonů ve 4 odstínech bílé (Ultimate white, Bright white, Soft white a Warm white), 3 povrchových úpravách (Regular, Smooth a Rough) a 15 gramážích (od 50 gsm do 400 gsm). Zvláště nový “Ultimate white” (CIE 170) přináší nový standard úrovně bělosti u tohoto typu papíru. Některé položky mají zároveň speciální povrchovou úpravu, aby splňovaly požadavky na digitální tisk nejenom pro suchý toner, ale i pro HP Indigo. 


“Úkolem bylo přijít s komplexní, a přitom ucelenou řadu prémiových nenatíraných papírů s širokou nabídkou bílých odstínů, povrchových úprav a gramáží, aniž bychom slevili z nároků na vynikající reprodukci barev s teplým a přirozeným dojmem, pro který je Olin Design tolik ceněn“, prohlásil Xavier Jouvet, Papers Business Director v Antalis Group. “Jsme přesvědčeni, že díky této nové řadě je Olin Design pokračovatelem svých původních tradičních hodnot, kterými jsou všestrannost, autenticita a výjimečná kvalita tisku. Nová řada Olin Design 2023 bude na trhu v březnu a původní sortiment bude k dispozici za zvýhodněné ceny až do vyčerpání zásob.” 


Olin Colours (původně Pop’Set) s příjemným hmatovým vjemem přirozeně doplňuje řadu Olin. Olin Colours nabízí 26 barev od černé a zářivé bílé po pastelové a intenzivní odstíny: Black, Brilliant White, Oyster, Ivory, Storm Grey, Fawn, Cloud, Grey, Baby Blue, Citrus Yellow, Cherry, Poppy, Sunshine Yellow, Hot Brown, Orange, Vanilla, Urban Grey, Jungle Green, Light Blue, Cobalt, Shocking Pink, Baby Pink, Spring Green, Old Gold, Californian Blue a Pistachio.


“Po předvýrobních testech, které byly provedeny za účelem zajištění dokonalé barevné shody s původními bestsellery Pop’Set, jsme se rozhodli přidat několik nových trendy barev (ve výše uvedeném seznamu jsou vyznačeny tučně) a přestat nabízet několik barev s nízkou prodejností. Zároveň jsme přidali několik gramáží 500 & 700 gsm černé pro aplikace, které vyžadují vysoké gramáže a několik specifických položek pro digitální tisk“, vysvětlil Jérôme Noyelle, Creative Paper business manager společnosti Antalis. “Výroba Olin Colours bude již brzy zahájena a bude trvat dva měsíce, než doběhne celý výrobní cyklus. Řada Olin Colours bude připravena pro objednávky od poloviny března s dodávkou v dubnu. Do té doby zůstává Pop’Set z velké části k dispozici a bude postupně nahrazen Olin Colours. Z dlouhodobého hlediska očekáváme, že Olin Colours nabídne lepší úroveň služeb, zejména pokud jde o nabídku speciálních barev, protože bude těžit ze synergií ve výrobě.“

 

Řadu Olin doplňuje již existující Olin Origins. Je inspirovaný silou přírody a uhlíkově neutrální. Přináší 5 přírodních odstínů s drsným povrchem a jemným hmatovým vjemem. Papíry Olin Origins jsou ekologicky udržitelné, protože značka je členem organizace 1 % for the Planet, což znamená, že 1 % ze svých tržeb věnuje neziskovým ekologickým organizacím. Tato řada se vyznačuje vysokou ekologickou udržitelností a představuje ekologicky odpovědnou volbu. Řada Olin Origins je na trhu již rok a je možné objednat ihned. 

 

OLIN

KREATIVITA + PAPÍR


Řada Olin nabízí nejen prvotřídní nenatírané designové papíry a kartony vhodné pro firemní komunikaci a publikování, ale i kreativnější tiskové materiály ceněné pro své ekologické vlastnosti určené designérům a tiskařům s širokými tvůrčími možnostmi.

Název

OLIN
Design

OLIN
Colours

OLIN
Origins

Popis

Prémiové nenatírané papíry a kartony.

Prémiové nenatírané barevné papíry a kartony s jemným hmatovým vjemem.

Uhlíkově neutrální přírodou inspirovaný tónovaný papír.

Různorodost řady

4 odstíny ve 3 povrchových úpravách a 15 gramážích.

26 barev od černé a leskle bílé po pastelové a intenzivní barvy.

5 přírodních odstínů. Inspirováno přírodou.

Jedinečná charakteristika

Ultimate White vytváří nový standard bělosti.

Černý karton s velmi vysokou gramáží 500 a 700 gsm.

Přirozeně drsný povrch s jemným hmatovým vjemem.

Zajímavosti

Tato nová skupina se bude pyšnit jednou z nejúplnějších kolekcí obálek.

Pokračování nejpopulárnějších barev Pop’Set.

Ekologicky udržitelný. Přispívá organizaci 1 % for the Planet.

Klíčové otázky

Proč dát přednost Olin Design před jinými bílými produkty této řady?

Výběr gramáží, odpovídající obálky a různé textury.

Proč je v nabídce Olin Colours bílá?

Bílé odstíny Olin Colours umožňují zákazníkům kombinovat barevné papíry s bílými a neutrálním odstíny stejné kvality.

Proč si vybrat Olin Origins?

Ekologicky šetrná volba a jedinečná paleta přírodních barev.

Dostupnost

K dispozici od dubna.

K dispozici od dubna.

K dispozici ihned.

 

Připravujeme také široký sortiment obálek, který bude k dispozici v dubnu.

Keaykolour

Kreativní papíry KeycolourKeaykolour je ikonická řada výjimečných papírů a kartonů s jemnou texturou. Existuje v 45 barvách a vyznačuje se jedinečnou kvalitou hmatového vjemu a vysokou pevností, takže je ideální pro prémiové tiskové a obalové aplikace.


“Zachovali jsme výrobu této řady u nového majitele jedné z papíren, která tradičně Keaykolour vyráběla. Jen jsme se museli ujistit, že u celé řady jsou zachovány stejné standardy výroby jako v minulosti, a přizpůsobit obal nové vizuální identitě Keaykolour. Nová řada bude k dispozici v dubnu, jakmile vyčerpáme většinu současných zásob. V dubnu také plánujeme představit několik povrchově upravených položek v bílé a černé barvě s novými reliéfními vzory, ” naznačil Jérôme Noyelle.

 

“Těší nás pokrok, kterého jsme dosáhli u našich nových prémiových ofsetových a kreativních řad papíru. V příštích dvou týdnech oznámíme podrobnosti o našich nových řadách Conqueror and Curious 2023 a o několik týdnů později řekneme více o našich nových řadách Opale and Rives 2023”, upřesnil Xavier Jouvet. “Naším záměrem, jak jsme již dříve sdělili, je provést úplný přechod do konce prvního čtvrtletí. Pracujeme také na vytvoření vzorků všech našich nových řad a zahájíme rozsáhlou kampaň na sociálních médiích, po kterých bude ve druhém čtvrtletí následovat reklama v tisku, ” dodal.

 

Kreativní papíry Conqueror

Kreativní papíry Curious.

Kreativní papíry Rives