Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
Akce a novinky, olin, Print, Kreativní papíry, Zprávy

Papír Olin - dokonalé řešení pro The White Review

06 Kvě 2019 —
Tisk
Img-intro-news-olin.jpg

Časopis The White Review si pro svou nejnovější kompilaci vybral kombinaci papírů Olin.

Časopis The White Review si pro svou nejnovější kompilaci vybral kombinaci papírů Olin.

Společnost Antalis dodala papíry pro inspirativní antologii předního vydavatele časopisů v oblasti umění a literatury, The White Review.

The White Review je umělecký a literární magazín, který vychází třikrát ročně v tištěné podobě a měsíčně on-line. Byl založen v únoru 2011 s cílem poskytnout „prostor pro novou generaci, kde by se mohla vyjadřovat bez omezení formou, tématem či žánrem“ a publikovat krásnou literaturu, eseje, rozhovory se spisovateli a umělci, poezii a série uměleckých děl.

Časopis byl koncipován jako umělecká a literární publikace, zaměřená na díla nových nebo nastupujících umělců a spisovatelů, hodnotná po umělecké i vzdělávací stránce. Jeho cílem je propagovat umění a literaturu a podporovat vzdělávání v této oblasti. Svůj název, a částečně i inspiraci, převzal od La Revue Blanche, pařížského časopisu, který vycházel v letech 1889-1903. The White Review je zapsanou neziskovou společností (č. zápisu neziskové společnosti: 1148690).

img-oline-book-1.jpg
img-oline-book-3.jpg
Papír Olin, vyráběný ve Velké Británii a dodávaný společností Antalis, toto zadání splňuje na jedničku. The White Review využil nejvhodnější kombinaci bílých a krémových tónů s různými texturami. Na obálku, přebal a textové strany byl zvolen Olin Regular Cream, na oddíly obsahující fotografie pak Olin Regular Natural White. Olin Regular je kvalitní nenatíraný papír vyráběný z eukalyptových vláken, který nabízí výjimečnou opacitu s neutrálními tóny, tvořící ideální podklad pro text i grafická vyobrazení. Na další 26stránkové barevné oddíly byl zvolen papír Olin Smooth High White 120 g/m2, který se vyznačuje příjemně měkkým povrchem a vynikající formací papíru. Olin Smooth má výjimečnou opacitu a jeho jasně bílý odstín umožňuje do publikace zařadit oboustranné barevné reprodukce.
Tato limitovaná edice, prezentovaná typem písma charakteristickým pro časopis, oslavuje široké spektrum uměleckých disciplín, od divadla, performancí, filmu a fotografie přes protest až po malbu a instalace. Najdete v ní rozhovory s osobnostmi, jako jsou Yvonne Rainer, Stan Douglas, Camille Henrot, Mark Leckey, Gustav Metzger, Lynette Yiadom-Boakye, Elizabeth Peyton, Juergen Teller a Luc Tuymans, a umělecké série tvůrců Davida Noonana, Taliy Chetrit, Alison Rossiter, Jeffa Keena, Annette Kelm či Nicolase Partyho.
img-oline-book-2.jpg