Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás

V digitální éře je síla tisku větší než kdy jindy. Ať rozesíláte pozvánky nebo rozdáváte katalog, vypovídá to hodně o vašem vztahu k zákazníkům

V digitální éře je síla tisku větší než kdy jindy. Ať rozesíláte pozvánky nebo rozdáváte katalog, vypovídá to hodně o vašem vztahu k zákazníkům

 

Komerční tisk

IMG-printing-2-3.jpg

papers_640x426.png

Products for Printed Communication

Firemní identita

General-printing-3.jpg

Papír není jen médiem, je ve skutečnosti součástí identity vaší značky a jejího designu. Když vytváříte svou firemní identitu, měli byste se zamyslet nad všemi podobami, v nichž ji budete využívat: na vizitkách a hlavičkovém papíře, ale také na složkách, na děkovných a průvodních lístcích, obálkách nebo dokonce na katalozích. Pro zajištění co nejkonzistentnější image doporučujeme používat papír jedné kvality, což umožní dosáhnout stejného tiskového efektu. Nejčastěji se ve firemní komunikaci používají bílé nebo téměř bílé papíry, ale můžete se rozhodnout i pro světlé nebo pastelové barvy nebo směs výraznějších barev ve světlých tónech. Conqueror nabízí nejširší výběr, pokud jde o gramáž, povrch, nabídku obálek či vodoznaky – 10 tónů bílé a krémové, ale také 3 nové trendy šedé, které budou výborně doplňovat bílou. A luxusně vyhlížející Conqueror je k dostání také ve verzi vyrobené ze 100 % recyklované celulózy.

Katalogy 

Potřebujete vyrobit výroční zprávu a nevíte, kde začít? Tato publikace je klíčová pro vaše akcionáře a pomůže vám odlišit se od ostatních firem. V rámci své firemní identity byste měli pečlivě volit papír v závislosti na tom, čeho chcete dosáhnout: chcete vyniknout, vypadat jako firma ohleduplná k životnímu prostředí, kreativně, nebo luxusně? A víte, že je možné výroční zprávu personalizovat a vytisknout dovnitř jméno akcionáře?

Existují komunikační agentury, které se na výrobu výročních zpráv specializují. Můžete si ji však navrhnout sami a požádat svého tiskaře, aby se postaral o zbytek.

Pokud zprávu považujete za svou nejdůležitější publikaci a chcete, aby udělala dojem, rozhodně byste měli volit řadu Conqueror: od klasického žebrovaného povrhu přes hedvábný povrch CX22 po intenzivní povrch Conqueror Wove, jistě najdete jeden, který bude přesně odpovídat image vaší značky a bude mít výborné výsledky při tisku textu, obrázků a plných barev. Kromě toho můžete využít různé barvy, zejména nové světle šedé, které pomohou s orientací v obsahu, pokud některou z částí necháte vytisknout na papír odlišné barvy.

General-printing-4.jpg

Luxusní obaly

General-printing-5.jpg

Potřebujete pro svou firmu skládací nebo pevné krabice, štítky nebo tašky? Společnost Antalis má přesně to, co potřebujete. Papír, který si zvolíte na svou krabici, bude tím prvním, s čím se potenciální zákazník u regálu setká: je proto klíčové, abyste na něj udělali ten správný první dojem. Od menších digitálních sérií po velkoobjemovou produkci, nabízíme různé substráty, které vám pomohou vyniknout.

S Keaykolour můžete mít obal s intenzivním, hrubším povrchem, a to buď v bílé barvě nebo v některé z 48 sofistikovaných barev, které budou přesně odpovídat identitě vaší značky. Pokud hledáte luxusní papír s vysokou bělostí, ale pouze v malém množství, mohli byste zkusit Delos i-tone buď v hladké nebo jemně zdrsněné verzi. Je plně kompatibilní s tiskárnami HP Indigo.

Direct mail

Ve světě 360° komunikace jsou přímé zásilky obvykle posledním krokem, který vám umožní zaujmout zákazníka, propagovat své akce nebo definovat svou image. Aby bylo zajištěno, že vaše komunikace bude dobře přijata – a že si ji adresát přečte – je jednou z možností vybrat si obálku, která se odliší od ostatních. Kromě toho vám tvar obálky může pomoci rozhodnout se o velikosti vašeho tištěného sdělení. Neměli byste také zapomínat, že je potřeba zamyslet se rovněž nad gramáží své zásilky, protože i ta ovlivní váš rozpočet.

Díky nepřebernému výběru barev a povrchů nabízí kolekce Curious Collection odvážné, ale sofistikované desky a obálky, od pastelových tónů aktualizované řady Curious Metallics, přes super drsného a úchvatné povrchy Curious Matter, až po nabídku průhledných papírů. A pokud budete chtít vytvořit zásilku nebo pozvánku s velmi luxusním povrchem, nabízí vám Curious Skin nejen ultra matné papíry s vysokou potiskovatelností, ale také úpravu proti zanechávání otisků prstů, díky níž bude vaše komunikace stále jako nová.

General-printing-6.jpg

Můžete se rozhodnout pro stejný papír na obálku i na sdělení, ale stejně snadno se můžete rozhodnout i pro kombinaci různých papírů vzhledem k tomu, že barevná škála většiny z našich kreativních papírů je pečlivě promyšlená tak, aby spolu vzájemně ladily. Pokud budete chtít tisknout velké plochy v plné barvě nebo potřebujete vysoce kvalitní provedení obrázků, bude pro vás možná ideální možností Rives Sensation: jde o cenově dostupný kreativní papír, který je k dispozici v matném nebo lesklém provedení s různými texturami a také ve verzi vyrobené ze 100 % recyklovaného papíru. Pokud budete chtít vytvářet individualizované zásilky, můžete využít některou z našich řad digitálních papírů, od Arjowiggins Creative Papers i-Tone (r) přes Olin Digital až po řadu Digigreen.

Etikety

General-printing-7.jpg

Protože trendy v obchodě i v designu se neustále vyvíjejí, snaží se společnost Antalis reagovat na všechny potřeby kreativců i vlastníků firem. Máme širokou nabídku etiket, samolepicích i obyčejných, od bílého ofsetu přes potahované po nejprémiovější kvalitu. Takže bez ohledu na to, co potřebujete a jak rozsáhlý je váš projekt, budeme schopni uspokojit vaše potřeby. 

Od etiket na šampaňské s působivým efektem metalického vlákna přes Bordeaux s krémovým žebrovaným povrchem po propagační balíček na produkty denní potřeby či neroztrhnutelné a vodě odolné etikety, v naší nabídce se určitě najde taková, která vám bude vyhovovat.

Publishing

Ať vydáváte omezené série pohlednic nebo bloků pro místní uměleckou instituci, anebo produkujete stovky tisíc knih ročně, máme tým a produktové řady určené pro vydavatele. V závislosti na vašich technických specifikacích (listy, nebo role, specifická velikost produktů), omezeních (bezdřevný papír, bez OBA, vysoká odolnost vůči světlu…), rozpočtu a technice tisku (od roto přes lito po vysokorychlostní inkoustové tiskárny) vám můžeme doporučit ten nejvhodnější materiál pro váš projekt. Od Olin přes Pop'Set a Rives Sensation až po Conqueror, máme nabídku pro každý rozpočet a jsme schopni reagovat na potřeby těch nejnáročnějších zákazníků.

General-printing-8.jpg