Blahopřání jsou nezbytná při oslavách důležitých životních okamžiků: svatby, narozenin, narození dítěte, oslav a podobně. Skrývá se v nich ale mnohem více… Jsou vyznáním osoby, která chce pozvat, poděkovat, překvapit nebo prostě jen být v kontaktu!

Blahopřání jsou nezbytná při oslavách důležitých životních okamžiků: svatby, narozenin, narození dítěte, oslav a podobně. Skrývá se v nich ale mnohem více… Jsou vyznáním osoby, která chce pozvat, poděkovat, překvapit nebo prostě jen být v kontaktu!

img-gretting-card.jpg

Kreativní papíry

Kreativní papíry

Papír zvolený na blahopřání a jeho kreativní design pomůže vyjádřit osobnost jeho odesilatele.

Společnost Antalis nabízí inspirující řadu kreativních papírů: prémiové barvy, textury a povrchy.

img-gretting-card-2.jpg

Elegance a vytříbený vkus jsou patrné již při pohledu na papír!

Přání do obálky mohou být velmi elegantní a sofistikovaná. Jemná textura řady Conqueror je pro ně tou nejlepší volbou. Conqueror Connoisseur 100 % Cotton je ideální pro luxusnější blahopřání anebo pro využití pro tisk technologií knihtisku. Conqueror je k dispozici s mnoha různými povrchy a v široké škále bílých a téměř bílých odstínů.

Pomocí blahopřání můžete také překvapit smysly příjemce!

Můžete toho dosáhnout jedinečným povrchem či omakem, jemným vizuálním efektem nebo neotřelou barvou. Řada kreativních papírů Curious Collection posouvá hranice ve všech směrech: barva, omak i vizuální efekt. Na výběr máte ze šesti různých kreativních možností: Matter, Metallics, Skin, Touch, Translucents a nejnovější člen řady, Curious Alchemy.

img-gretting-card-4.jpg
 • Curious Translucents

Pokud chcete dát svému blahopřání nádech elegance nebo vyslat vzkaz už jeho vzhledem, můžete využít průsvitné papíry, které podtrhnou váš design a předají vaše sdělení tím nejdecentnějším způsobem. Můžete však vytvářet i kreativnější projekty a vrstvit různé odstíny jasných, sytých, pastelových nebo duhových barev řady Curious Translucents.

 • Curious Skin

Díky svému smyslnému doteku a matnému vizuálnímu efektu je Curious Skin potěšením pro prsty i pro oči a zajistí, že přání zůstane dlouho jako nové díky použití jedinečné úpravy proti zanechávání otisků prstů.

 • Curious Metallics

Přirozeně vlnitý povrch řady Curious Metallics podtrhuje její jemný, ale ohromující kovový lesk s širokou nabídkou pastelových barev. Tyto papíry jsou ideální volbou pro blahopřání k narození dítěte nebo ke svatbě. Jsou digitálně kompatibilní s většinou tiskáren využívajících suchý toner a jsou tedy vhodné i pro menší série blahopřání.

 • Curious Matter

S hedvábným povrchem připomínajícím jemný písek představuje Curious Matter nádherný protiklad, jehož matný povrch je k dispozici v barvách od tlumených po syté. Okamžitě osloví smysly příjemce.

 • Curious Alchemy

Díky metalickému efektu budou blahopřání jedinečná a bude z nich dýchat městský a maskulinní styl.

 • Curious Touch  

Curious Touch má osobitý, odolný povrch jedné strany, podobný slupce broskve.

img-gretting-card-3.jpg

Vynikněte pomocí barev!

Od světlých odstínů po jasně červenou, růžovou, modrou či zelenou, v paletě Pop'Set najdete odpověď na všechny barevné potřeby, a to s dotekem a povrchem hladkých prémiových nenatíraných papírů a obrovskou nabídkou obálek. Pop'Set je vhodný i pro většinu digitálních tiskařských technologií pro případ, že byste své sdělení chtěli personalizovat nebo potřebujete pouze malou sérii.

Klasická blahopřání do obálky mohou také zdobit geometrické vzory a textury, jako další symbol vytříbeného vkusu

Řada Rives zahrnuje úžasnou nabídku vzorů vhodných pro kreativní design vašeho blahopřání!

 • Rives Dot: geometrická textura jemných puntíků
 • Rives Design: tento vzor vytváří jemnou síťovitou texturu pro moderní geometrickou identitu.
 • Rives Laid nabízí klasicky kladený vzor s horizontální žebrovanou texturou.
 • Rives Shetland: povrch papírů Rives Shetland nenuceně evokuje texturu jemné vlněné tkaniny.

 

Pro nadčasové, avšak moderní blahopřání, nabízí řada Rives mnoho různých stylů, od geometrických nebo klasických vzorů po vzory textilní. Exklusivní textura Dot vnese do vaší komunikace nádech modernosti, zatímco blahopřání vyrobené z Rives Laid či Rives Tradition bude stvrzovat autentičnost vašich hodnot.
 

img-gretting-card-6.jpg

img-gretting-card-7.jpg

Sladěné papíry a obálky

Obálka, kterou použijete, hraje významnou roli v tom, zda se bude příjemci zásilka líbit a bude chtít ji otevřít a přečíst si ji.

S okénkem nebo bez, barevná nebo bílá, průhledná nebo se zvláštním aspektem, podélná nebo hranatá… společnost Antalis nabízí širokou škálu obálek, které jsou inspirací pro vaše blahopřání.

 

Přání lze personalizovat díky digitálnímu tisku

 • Blahopřání lze personalizovat díky fotografiím či osobním vzkazům, díky nimž se bude příjemce cítit poctěn.
 • Další personalizace přání je možná díky speciálním digitálně tištěným zvláštním efektům.
 • Bílá barva tisku, vyvýšený tisk, fólie, metalická barva tisku – to je jen několik příkladů digitálně rozšířeného blahopřání.