Po - Pá 8:00 - 16:00
Kontaktujte nás
rives-intro.jpg

Rives, texturované papíry pro sofistikovanou komunikaci 

Od klasických textur Rives Tradition přes geometrické Rives Design po módou inspirované Rives Tweed a Shetland, nabízí Rives textury, které budou nejlépe vyhovovat vaší tištěné komunikaci.

 

Koupit Rives

USP-rives-1.jpg

8 různých textur, které podtrhnou vaši komunikaci

Bez ohledu na to, zda chcete, aby vaše komunikace byla klasická, moderní, nebo inspirovaná módou, máme filcovaný papír, který vyhovuje vašim potřebám: od textil evokujících Rives Basane, Dot, Tweed nebo Shetland; geometrických Rives Design po nadčasové Rives Laid a Tradition. Všechny třídy jsou k dispozici v různých barvách a gramážích s odpovídajícími obálkami.

 

USP-rives-2.jpg

Rives Sensation, tiskové výsledky natíraného papíru

Před 30 lety společnost Arjowiggins Creative Papers vyvinula patentovaný proces ke zlepšení potiskovatelnosti Rives. S touto povrchovou úpravou byl stvořen papír Rives Sensation, který rozšiřuje možnosti tisku na kreativní papíry. Pokud budete chtít tisknout plnobarevné plochy nebo obrázky s vysokým rozlišením, nebo pouze potřebujete papír, který rychle schne, je Rives Sensation ideálním kreativním papírem pro tento účel.

 

USP-rives-3.jpg

Řada pro vaši každodenní potřebu

Ať se váš projekt týká firemní identity, jde o obal, reklamu, nebo publikaci, Rives je nádherný kreativní papír s gramáží od 90g po 400 g/m2 a v odstínech od zářivě bílé po přírodnější, krémové tóny s výběrem obálek různých velikostí a verzí ze 100 % recyklovaného materiálu. Je to snadná volba, pokud chcete komunikovat s dávkou elegance.

 

USP-rives-4.jpg

Rives Sensation Matt, nejmatnější papír na trhu

Nejen, že Rives Sensation umožňuje tisk do 220 dpi, jeho matný povrch také dosahuje těch nejmatnějších tiskových výsledky ve své kategorii a nabízí vám tak vytříbené a sofistikované možnosti pro vaše katalogy, umělecké publikace nebo jiné luxusní tiskové projekty.