Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
rives-intro.jpg

Rives, texturované papíry pro sofistikovanou komunikaci 

Od klasických přes geometrické až po textury inspirované módou. Rives nabízí povrchové struktury, které budou nejlépe vyhovovat vaší tištěné komunikaci.

 

Koupit Rives

USP-rives-1.jpg

8 různých textur, které podtrhnou vaši komunikaci

Bez ohledu na to, zda zvolíte klasickou, moderní nebo originální formu komunikace, máme papír, který bude vašim potřebám vyhovovat: od textil evokujících Rives Basane, Dot, Tweed nebo Shetland přes geometrické Rives Design či Linear po nadčasové Rives Laid a Tradition. Všechny textury jsou k dispozici v různých barvách a gramážích s doplňujícími obálkami.

 

USP-rives-2.jpg

Rives Sensation, tiskové výsledky jako u natíraného papíru

Před 30 lety vyvinula společnost Arjowiggins Creative Papers patentovaný proces ke zlepšení potiskovatelnosti papíru Rives. Vytvořila Rives Sensation, který rozšiřuje možnosti tisku na kreativní papíry. Pokud chcete tisknout plnobarevné plochy, obrázky s vysokým rozlišením nebo potřebujete pouze papír, který rychle schne, je pro vás Rives Sensation ten ideální kreativní papír.

 

 

USP-rives-3.jpg

Řada pro vaši každodenní potřebu

Rives je nádherný kreativní papír v gramážích od 90 do 400 g/m2 a v odstínech od zářivě bílé po přírodnější, krémové tóny. Skvěle se vyjímá na projektech firemní identity a uplatníte ho také při tvorbě obalů, reklamy či publikací. Nechybí ani řada doplňujících obálek a verze ze 100% recyklovaného materiálu. Rives je jasná volba, pokud chcete komunikovat s dávkou elegance.

USP-rives-4.jpg

Rives Sensation Matt, nejmatnější papír na trhu

Nejen, že Rives Sensation umožňuje tisk do 220 dpi, ale jeho povrch také dosahuje těch nejmatnějších tiskových výsledků ve své kategorii. Nabízí tak dokonalé možnosti pro vaše katalogy, umělecké publikace nebo jiné luxusní tiskové projekty.