Keaykolour_Banner.jpg

Keaykolour, papíry a kartony s přírodním nádechem a sofistikovanými barvami

Díky pestré paletě barev v gramážích od 120 do 450 g/m² vám Keaykolour umožňuje vyhovět všem potřebám vašich zákazníků, od tvorby firemní identity, přes kreativní aplikace až po výrobu luxusních obalů.

Keaykolour_USP1.gif

45 základních a sofistikovaných barev!

Konsolidovaná paleta 45 barev, vyvinutá ve spolupráci s agenturou pro barevný design, nabízí jak základní barvy, tak sofistikované odstíny, díky čemuž je Keaykolour ideální volbou jak pro poutavou reklamu, tak pro elegantní luxusní publikační a obalové projekty. Ať už navrhujete svatební oznámení nebo vytváříte novou firemní identitu, paleta Keaykolour vás bude inspirovat a pomůže vám vytvořit něco jedinečného.

Keaykolour_USP2.jpg

Hrajte si s barvami, kombinujte je nebo mixujte.

Sortiment se skládá z 10 barevných řad, od pastelových až po světlé, polotónové a hluboké odstíny, které umožňují různé možnosti kombinování, ať už v páru, nebo jako harmonická paleta. Navíc je papír Keaykolour díky své jedinečné zrnitosti má vyšší volumen a je zároveň pevný. Je tak ideálním papírem pro reliéfní tisk, knihtisk a další náročné tiskové techniky. Je k dispozici až do gramáže 450 g/m²!

Keaykolour_USP3.jpg

Objevte Keaykolour, nyní také pro digitální tisk.

Sortiment Keaykolour je nyní rozšířen o nové digitální formáty připravené k okamžitému použití. Jsou kompatibilní se suchými i tekutými tonery. Pro váš digitální tisk si můžete vychutnat nadčasové odstíny Navy Blue, Guardsman Red, Holly, Deep Black a Snow white. Poskytnou vám více kreativních možností, například tisk bílým inkoustem.

 

Keaykolour_USP4.jpg

Vytvořte si vlastní barvu!

Pokud jste v paletě 45 barev nenašli barvu, kterou hledáte, můžete využít jedinečnou možnost výroby svého vlastního odstínu, a to již od objemu 3 t.