Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás

Keaykolour

Nabídka 100% recyklovaného papíru

Řada Keaykolour nabízí také papír 100% vyrobený ze spotřebitelského odpadu, a to v přírodních odstínech Camel, Chalk a Particles. 
 

 

Arjowiggins keaykolour

Velký volumen a tuhost

Keaykolour se vyznačuje vysokým volumenem a tuhostí, což z něj činí ideální papír pro reliéfní tisk, knihtisk a další náročné tiskové techniky.

 

Věděli jste, že kolekce Keaykolour skvěle ladí s papíry z kolekce Curious Metallics? Podívejte se na video a přesvědčte se sami!

keaycolour-intro-2.jpg
Koupit Keaykolour

Keaykolour, papíry s přírodním nádechem a sofistikovanými barvami 

S pestrou paletou barev papírů v gramážích od 120 do 450 g/m2 vám Keaykolour umožňuje reagovat na všechny potřeby vašich zákazníků, od tvorby firemní identity přes kreativní využití až po výrobu luxusních obalů.

 

arjowiggins keaykolour

Široká barevná škála

Nová barevná paleta, na níž spolupracoval výrobce Arjowiggins Creative Papers se specializovanou agenturou, je navržena tak, aby vyhovovala všem potřebám. Najdete v ní pastelové odstíny, polotóny i živější a tmavší barvy. Aktuálně je k dispozici 48 barev.

 

KeayKolour Azure

Vybírejte z mnoha ražeb

Řada byla vytvořena tak, aby umožnila různé kombinace barev. Můžete vybírat také ze 13 různých ražeb, včetně organických, geometrických či textilních vzorů, které lze aplikovat na kteroukoliv barvu z nabídky.