Curious_Banner.jpg

Skutečně inovativní kreativní papíry

Průkopnická kolekce Curious Collection má inovaci přímo ve své DNA. Designérům nabízí jedinečné a odvážné papíry v různých povrchových úpravách a barvách, od hedvábně hladkého Curious Skin po na dotyk výrazný Curious Matter,  výrazné odstíny barev Curious Metallics nebo průhledné Curious Translucents...

Curious_USP1.jpg

Curious Metallics, nadčasová paleta barev.
 

Nová paleta barev nabízí nadčasové a elegantní barvy v moderních odstínech: základní červenou, modrou, stříbrnou a zlatou, stejně jako novou sytě černou Night. Její struktura, jemná gradace a kontrastní asociace vybízí ke kombinaci barev metalického papíru s jemnými třpytivými efekty.

 

Curious_USP3.jpg

Curious Matter, udržitelná inovace proměněná v jedinečný hmatový zážitek.

Materiál Curious Matter, který byl vyvinut s využitím vedlejších průmyslových produktů, představuje něco mezi hedvábím a pískem. Jeho barevná paleta sahá od neutrálních odstínů, jako je bílá Goya a šedá Andina, až po intenzivní modrou Adiron, červenou Desiree a černou Truffle, které pomohou vašim tištěným projektům vizuálně i pocitově vyniknout.

 

Curious_USP2.jpg

Dodejte svému projektu luxusní nádech pomocí produktů Curious Skin.

Překvapivě hedvábně hladký na dotek matný papír Curious Collection Skin má neuvěřitelně jednolitý povrch. Kombinuje vynikající potisknutelnost a moderní a výraznou paletu barev. Je odolný proti otěru a otiskům prstů a je ideální pro luxusní pozvánky nebo obaly.

 

Curious_USP4.jpg

Nespočet kreativních a udržitelných možností s Curious Translucents.

Ať už si vyberete průhledný nebo bílý, můžete Curious Translucents použít k vytváření poštovních zásilek nebo k přidání elegantních a jemných vrstev v rámci svých publikačních projektů. Řada je dokonale vhodná pro všechny tiskové techniky a díky svému 100% recyklovatelnému složení je nejlepší alternativou k plastu.

Další informace o nekonečných barevných kombinacích

  • Podívejte se na webinář  « Význam barev v tištěné komunikaci »