Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
Curious Metallics

Skutečně zajímavé kreativní papíry

Značka Curious Collection poskytuje designérům jedinečné a odvážné papíry. Ikonická řada výrobce Arjowiggins Creative Papers nabízí nejrůznější povrchy a barvy. Najdete v ní papíry Curious Skin neuvěřitelně jemné na dotek, Curious Touch se sametovým povrchem, širokou škálu barev průsvitných papírů Curious Translucents či metalických Curious Metallics, jedinečné papíry Curious Matter se strukturou připomínající spojení písku a hedvábí nebo metalické matované Curious Alchemy v barvách drahých kovů s patinovaným vzhledem.

Koupit Curious

USP-curious-1-2.jpg

Curious Alchemy, když se kov roztaví na papír

Nyní můžete tisknout a tvořit z papíru vše, co byste rádi vyráběli z rozpáleného kovu! Tento povrch papírů přináší nové kreativní příležitosti pro všechny aplikace, jakými mohou být například pozvánky, katalogy a obálky knih, obaly, menu… Curious Alchemy, který je dostupný ve stříbrné, titanové, zlaté, platinové a měděné barvě, se zaručeně stane oblíbeným papírem architektů.

 

Curious Metallics

Curious Metallics, nadčasová paleta 30 základních barev

Nová paleta Curious Metallics nabízí nadčasové a elegantní barvy velmi moderních tónů: základní červené, modré, zelené, zlaté, ale také neutrálních barev a syté černé. Díky rozsáhlé řadě rafinovaných odstínů s jemně třpytivým efektem můžete vytvářet působivé barevné kombinace a dát tak nový impuls vaší tištěné komunikaci.

 

rough-&-silky-paper

Záruka matného povrchu pro tisk

Papíry z řady Curious Skin s ultra hladkým povrchem nebo drsné Curious Matter se strukturou připomínající spojení písku a hedvábí vám zaručí ohromující a homogenní tiskové výsledky a matný povrch.

 

USP-curious-4.jpg

Sladěné kreativní obálky

Ať už pracujete na identitě značky, nebo na kreativnějších aplikacích, každá řada papírů Curious Collection nabízí také doplňující obálky a tašky v různých velikostech - DL, čtvercové, C4, C5 a další…

 

Věděli jste, že kolekce Curious Metallics skvěle ladí s papíry z kolekce Keaykolour? Podívejte se na video a přesvědčte se sami!