O společnosti, Akce a novinky, Zprávy, Tiskové zprávy, Vizuální komunikace
21 Dub 2023 —
Tisk
Dohoda o převzetí Integart Group

Společnost Antalis podepsala dohodu o převzetí Integart Group v Polsku, České republice a na Slovensku, předního distributora řešení pro vizuální komunikaci.

Společnost Antalis podepsala dohodu o převzetí Integart Group v Polsku, České republice a na Slovensku, předního distributora řešení pro vizuální komunikaci.

Společnost Antalis podepsala závaznou nabídku na převzetí skupiny Integart Group, což ji umožní rozšířit své působení na rychle se rozvíjejícím trhu vizuální komunikace.


Nabídka podléhá splnění obvyklých odkládacích podmínek, včetně souhlasu polského úřadu pro hospodářskou soutěž.


S konsolidovaným obratem 42 milionů eur a více než 200 zaměstnanci, v roce 2022 je Integart Group distributorem produktů pro vizuální komunikaci se sídlem v Polsku a pobočkami v České republice a na Slovensku.


Skupina Integart Group byla založena v roce 1994 a poskytuje široké portfolio velkoformátových tiskových materiálů, textilií, řešení pro interiérový design a strojové vybavení pro různá odvětví jako jsou média, interiérový design a stavebnictví.


Díky svým zkušenostem s prodejem velkoformátových tiskových strojů a portfoliu privátních značek umožní akvizice skupiny Integart společnosti Antalis diverzifikovat svou nabídku.
Hervé Poncin, generální ředitel společnosti Antalis, k této transakci uvedl: "Akvizice Integart Group posílí naši pozici na východoevropském trhu a podpoří realizaci našeho rostoucího plánu na trhu vizuální komunikace."


„Od svého založení naše společnost rostla, aby se stala vysoce specializovaným a renomovaným dodavatelem řešení a služeb v oblasti vizuální komunikace pro reklamní průmysl. Vstupem do skupiny Antalis se staneme silnějším hráčem na trhu a budeme moci expandovat na mezinárodní úrovni“ dodal Sławomir Kot-Zaniewski, prezident Integart Group.

O společnosti Antalis


Společnost Antalis je dceřinou společností v plném vlastnictví KPP Group Holdings Co., Ltd., světového lídra v distribuci papíru, obalů a materiálů pro vizuální komunikaci se sídlem v Japonsku. Skupina je kotovaná na Tokijské burze (ISIN JP3293350009. Její obrat v roce 2022 představoval 563 miliard JPY (přibližně 4 miliard eur). V Evropě a jižní Americe je Antalis předním B2B distributorem produktů a služeb papírových a průmyslových obalů a druhým nejvýznamnějším distributorem médií pro vizuální komunikaci. Společnost sídlí v pařížském regionu (Francie) a působí v 30 zemích. Obsluhuje zákaznickou základnu 90 tisíc zákazníků díky týmu 3800 zaměstnanců a průlomovým řešením e-commerce. 60 našich distribučních center, která kladou důraz na ekologickou odpovědnost, poskytují špičkové služby.


Zjistěte více na www.antalis.com a sledujte nás na LinkedIn, Twitter, Instagram, Facebook, Pinterest nebo YouTube, kde najdete nejnovější informace.