Coala, Vizuální komunikace, Akce

Webinář: Materiály pro interiérový design, výstavnictví a scénografii a marketing

Navrhujete výlohu obchodu, veletržní expozici, scénu divadla, koncertu, módní přehlídky, konference, festivalu nebo jiného eventu a potřebujete materiálovou inspiraci či tip na zkušeného designéra? Přijměte pozvání na webinář věnovaný materiálům pro interiérový design, výstavnictví, scénografii a marketing.

Materiály pro interiérový design webinář
  • Datum: 23. 6. 2021
  • Čas: 10:00 - 11:30
  • Místo: online přes ZOOM

 

Navrhujete výlohu obchodu, veletržní expozici, scénu divadla, koncertu, módní přehlídky, konference, festivalu nebo jiného eventu a potřebujete materiálovou inspiraci či tip na zkušeného designéra? Přijměte pozvání na webinář věnovaný materiálům pro interiérový design, výstavnictví, scénografii a marketing. 

 

Zaregistrovat se na webinář

 

 

PROGRAM

Materiálové iluze v designu a architektuře

- Huy Pham (matériO Prague) 

 

Coala Interior Film: Vneste do interiéru nový život

- Daniela Boučková (Antalis)

 

Velká fantazie v malém prostoru

- Veronika Velčovská Jiroušková 

 

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Materiálové iluze v designu a architektuře - Jak funguje plášť neviditelnosti? Jaký optický efekt nabízí koberec inspirovaný subtraktivním mícháním barev? Konzultant matériO Prague Huy Pham představí materiály, které skrývají víc, než se na první a druhý pohled zdá! Inspirujte se výběrem těch nejzajímavějších materiálů a případových studií.
     
  • Coala Interior Film: Vneste do interiéru nový život - Co když chceme změnit povrchy interiéru pouze dočasně? Jak výrazně změnit atmosféru interiéru, aniž bychom do něho příliš zasáhli? Daniela Boučková ze společnosti Antalis vás seznámí s novou řadou dekorativních samolepicích materiálů, která obsahuje více než 460 produktů s různými povrchovými úpravami a realistickými vzory.
     
  • Velká fantazie v malém prostoru - Jak vznikají výlohy pro světové značky? Designérka, scénografka a návrhářka tapet Veronika Velčovská Jiroušková promluví z vlastní zkušenosti o tom, jak se tvoří výlohy pro Hermès či Pietro Filipi.

 

 

Akci pořádá společnost Happy Materials. Mediálním partnerem webináře je magazín Material Times.

 

Zaregistrovat se na webinář

 

 

23 Čer 2021
10:00
Přidat do kalendáře
online
ZDARMA