O společnosti, Vizuální komunikace, Zprávy, Tiskové zprávy

Nové produkty, větší dostupnost

25 Led 2021 — Visual Communication
Tisk
BANNER ANTALIS NOVÉ MOŽNOSTI

Společnost Antalis, jako dodavatel materiálů pro vizuální komunikaci a výrobu interiérových dekorací, průběžně sleduje trendy a potřeby svých zákazníků.

Společnost Antalis, jako dodavatel materiálů pro vizuální komunikaci a výrobu interiérových dekorací, průběžně sleduje trendy a potřeby svých zákazníků.

Nový integrovaný dodavatelský řetězec

 

V reakci na očekávání svých zákazníků přichází Antalis s novým integrovaným dodavatelským řetězcem, díky němuž budou produkty pro dekorace interiérů a materiály pro vizuální komunikaci ještě dostupnější.


Rok 2021 začíná spojením poboček společnosti Antalis v Česku, Polsku a na Slovensku do společných zdrojů západní Evropy – zásob a dodavatelského řetězce. Provádíme tuto změnu s jediným cílem: umožnit zákazníkům širší a rychlejší přístup k sortimentu z kategorie Visual Communication. Díky této změně jsme do naší nabídky přidali několik desítek nových produktů, jejichž dodací lhůta se zkrátí z dosavadního minima 2 týdnů na 3 pracovní dny. Zákazníci tak nově budou mít kromě běžné nabídky, dostupné již následující den, možnost objednat další produkty prakticky se stejným nebo podobným časem doručení. 

 

„Jsem velmi rád, že byl tento projekt realizován," přiznává Christophe Hunaut, výkonný ředitel společnosti Antalis pro střední, jižní a východní Evropu. „Integrace skladu a logistiky je rozsáhlý projekt. Zvýšili jsme tím standardy služeb našich zákazníků na ještě vyšší úroveň.“

 

Širší sortiment v pěti kategoriích produktů pro velkoformátový tisk (LFP)


Od začátku roku tedy Antalis rozšiřuje své produktové portfolio v následujících kategoriích:

  • tiskové fólie,
  • okenní fólie (k dekoraci skel, okenní aplikace apod.),
  • laminace,
  • tapety,
  • materiály pro potisk WB inkousty.


Nové produkty jsou vysoce kvalitní a jsou určeny pro výrobu interiérových dekorací. Ocení je zákazníci, kteří chtějí realizovat své nápady a vytvářet jedinečné projekty.

 

„Vždy pozorně nasloucháme našim zákazníkům. Je to reakce na jejich potřeby," zdůrazňuje Joanna Smolińska, regionální ředitelka sektoru Visual Communication.
„Věříme, že rozšíření sortimentu poskytne designérům a dodavatelům nové možnosti a inspiruje je k mnoha kreativním řešením.“

 

Produkty z uvedených kategorií lze objednat telefonicky i prostřednictvím e-shopu na www.antalis.cz. Jedná se o komplexní platformu pro nákup produktů z oblasti vizuální komunikace, obalů a papíru, která pracuje i s individuálními cenovými nabídkami. Zákazník má také možnost svou objednávku a průběh jejího dodání sledovat, což je úplně nová funkcionalita e-shopu Antalis.

 

Antalis - váš partner při vytváření prostoru


­Široká škála materiálů z kategorie Visual Communication je určena pro architekty a designéry interiérů, tiskárny, reklamní agentury či grafická studia. Nabídka zaujme také všechny zákazníky, kteří používají materiály z portfolia Antalis pro výrobu a instalaci reklamy, včetně billboardů, plakátů, fólií na sklo, ale také pro dekorace fasád a budov z cihel a betonových povrchů, pro výstavní stánky, výlohy a stěny obchodů, dekorace na veletrzích apod.

 

Rozšířený sortiment Visual Communication tvoří přibližně 5000 inovativních produktů, které jsou technicky vyspělé, odpovídají nejnovějším trendům a současně vyhovují environmentálním požadavkům. Díky nim může každý zákazník uspokojit své potřeby v oblasti vizuální komunikace a realizovat ty nejodvážnější nápady.

 

Novou nabídku najdete v našem e-shopu www.antalis.cz/eshop.

Doporučujeme vám vytvořit si účet a zadávat objednávky online. Přihlaste se také k odběru našich newsletterů, abychom vás mohli pravidelně informovat o novinkách a akčních nabídkách.

 

 

Charlie-laminacia.jpg

Laminace

Laminovací a oboustranné lepicí fólie.

Charlie-podlaha.jpg

Tiskové fólie

Hledáte polymerické, Wall wrap, podlahové, okenní, magnetické a fero filmy nebo tabulové fólie? 

Charlie-roll-up.jpgFilmy do prezentačních systémů

Prémiové PP a PET materiály do prezentačních Roll-up systémů. Frontlit a blockout bannery.

 

Charlie-textil.jpg

Textilie

Kvalitní textilie pro Roll-up systémy nebo krátkodobé exteriérové aplikace. Nehořlavé, nekrčivé, vhodné pro rolování.

 

Charlie-papier.jpgPapíry

Exteriérové posterové papíry Coala. 

 

Charlie-tapety.jpgTapety

Vysoce kvalitní tapety s hladkým nebo strukturovaným povrchem, se zadní stranou z papíru či netkané textilie. Klasické nebo samolepicí.