Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás

Krásný příběh designu nebo interiérové architektury vždy začíná u kvality a estetiky surovin. Ve společnosti Antalis působíme jako mezinárodní dodavatelská společnost a vybíráme ty nejkrásnější materiály z celého světa, abychom vám nabídli stále nový zdroj inspirace.

Krásný příběh designu nebo interiérové architektury vždy začíná u kvality a estetiky surovin. Ve společnosti Antalis působíme jako mezinárodní dodavatelská společnost a vybíráme ty nejkrásnější materiály z celého světa, abychom vám nabídli stále nový zdroj inspirace.

20210118_140946-(2)-1.jpg

Deco Box

Zapojte se do soutěže a vyhrajte vzorník designových fólií.

Při neustálém hledání nových textur a ve spolupráci s designéry prostor sledujeme trendy a nabízíme kompletní sortiment materiálů, které lze opakovaně přizpůsobovat. Naše výrobky jsou vyvinuty tak, aby se přizpůsobily posledním inovacím v digitálním tisku, a jsou kompatibilní s HP latexovými, eko-solventními, UV a sublimačními inkousty.

 

Ať už je vesmír a styl vašeho projektu dekorace jakýkoli, u společnosti Antalis najdete výrobky pro každé použití:

  • Obklady stěn: Tapety, textilie, sametové tapety s potiskem, v samolepícím, lepeném nebo předlepeném provedení.
  • Akustické materiály: Akustické textilie
  • Magnetické povlaky: Bílé nebo černé samolepicí magnetické podklady a hladké nebo strukturované železné fólie.
  • Barevné samolepicí samety pro nápisy nebo tvarové výřezy. 
  • Dekory oken se zvláštní zmínkou o naší nádherné organze Coala Organza
  • Čalounické materiály: Ekokůže, přírodní a recyklované materiály
  • Krycí fólie s naší řadou interiérových fólií Coala, novou generací krycích fólií na dveře, stěny, pulty a nábytek, které jsou k dispozici ve více než 450 povrchových úpravách.
  • Podlahové materiály

Všechny tyto výrobky jsou ideální pro výzdobu nebo renovaci maloobchodních prodejen, hotelů, pracovních prostor, zdravotnických zařízení atd.. A protože se nám náš dekorační sortiment Antalis velmi líbí, rozhodli jsme se vyzdobit i naše mezinárodní sídlo. Podívejte se na video a nechte se inspirovat k proměně svých prostor.

Chtěli byste nyní kontrolovat kvalitu našich výrobků? Vytvořili jsme pro vás vzorník Deco Box. Uvnitř této krabice představujeme 28 výrobků z naší celosvětové řady dekorací.

Objevte mix výrobků, z nichž některé byly vytištěny digitální technologií a některé byly ručně vybrány z naší nabídky interiérových fólií Coala.

Vynikající kvalita, atraktivní design a odborné poradenství. Díky tomu je společnost Antalis prvotřídním partnerem, který vám poskytne inspiraci pro vaše dekorační projekty.

 

Vítejte v naší komunitě vytvořené pro vaše dekorační projekty.

Abychom podpořili a povzbudili kreativitu designérů, vyhlásili jsme soutěž Antalis Interior Design Award. Jedná se o pololetní soutěž pro architekty, interiérové designéry, poskytovatele tiskových služeb a majitele značek. Je to příležitost prezentovat svůj talent na mezinárodní úrovni.

Již brzy se můžete těšit na nové vydání. Mezitím se můžete inspirovat při prohlížení projektů na stránkách www.antalisinteriordesignaward.com a zde si také můžete objednat zdarma svůj osobní výtisk knihy The Book, kde naleznete 50 nejkrásnějších projektů.

Vynikající kvalita, atraktivní design a odborné poradenství...díky tomu je společnost Antalis prvotřídním partnerem, který vám poskytne inspiraci pro vaše dekorační projekty. Chcete si promluvit s odborníkem, kontaktujte nás.

 

book-deco.png

Soutěž o vzorníky Deco Box

Registrujte se a zapojte se do soutěže o exkluzivní vzorníky Deco Box se speciálně potištěnými designovými fóliemi!