Interiérový design

Příběh krásného designu nebo interiérového ​​designu začíná vždy u kvality a vzhledu materiálů. Antalis působí jako mezinárodní dodavatel těch nejlepších materiálů z celého světa a nabízí nekonečný zdroj inspirace. Neustále hledáme nové textury a ve spolupráci s interiérovými designéry nabízíme kompletní škálu materiálů, které lze použít pro jakékoliv aplikace. Naše produkty byly vyvinuty s cílem přizpůsobit se nejnovějším inovacím v oblasti digitálního tisku a jsou kompatibilní s inkousty HP Latex, Eco-solvent, UV a sublimačními inkousty.

coala interior filmCoala Interior Film

 

Coala Wall Antalis tapetaCoala WallDesign

 

Ať je váš projekt jakýkoliv, u nás najdete materiály pro každou aplikaci:

  • tapety: tapety, textil, potisk velur v samolepicí, lepené nebo předlepené verzi
  • akustické materiály: akustické textilie
  • magnetické fólie: bílé nebo černé magnetické lepicí podkladové vrstvy a hladké nebo strukturované potisknutelné fólie obsahující železo
  • fólie z naší řady Coala Interior Film, nové generace potahů na dveře, stěny, pulty a nábytek, dostupné ve více než 450 povrchových úpravách
  • podlahové materiály

Všechny tyto produkty jsou ideální pro výzdobu nebo rekonstrukci obchodů, hotelů, pracovních prostor, zdravotnických zařízení apod. A protože se nám náš sortiment materiálů pro dekorace interiérů opravdu líbí, rozhodli jsme se vyzdobit i naši zahraniční centrálu. Podívejte se na video a nechte se inspirovat k přeměně vašich prostor.

 

Abychom podpořili a povzbudili kreativitu v designu, vyhlásili jsme Antalis Interior Design Award - soutěž pro architekty, interiérové designéry, tiskaře, brand manažery i studenty designu, pro které je příležitostí předvést svůj talent na mezinárodní úrovni.

Další ročník se uskuteční už brzy! Mezitím se můžete inspirovat projekty na www.antalisinteriordesignaward.com a objednat si THE BOOK, knihu obsahující 50 nejkrásnějších projektů.

Výjimečná kvalita, atraktivní design a odborné poradenství. To dělá ze společnosti Antalis dokonalého partnera. Chtěli byste se poradit? Kontaktujte naše specialisty.

 

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás

the book antalis