Rozšiřujeme nabídku LFP materiálů pro vizuální komunikaci o sortiment z našich zahraničních skladů!

Rozšiřujeme nabídku LFP materiálů pro vizuální komunikaci o sortiment z našich zahraničních skladů!

Nové produkty, nový způsob distribuce

Abyste na své objednané zboží nečekali příliš dlouho, svěřili jsme dopravu renomovaným kurýrním společnostem, které vám je přivezou do 3 pracovních dnů od objednání, a to přímo z našich zahraničních skladů. 

Prozkoumejte náš rozšířený sortiment a profitujte z nových příležitostí.


 

Charlie-laminacia.jpg

Laminace

Laminovací a oboustranné lepicí fólie.

Charlie-podlaha.jpg

Tiskové fólie

Hledáte polymerické, Wall wrap, podlahové, okenní, magnetické a fero filmy nebo tabulové fólie? 

Charlie-roll-up.jpgFilmy do prezentačních systémů

Prémiové PP a PET materiály do prezentačních Roll-up systémů. Frontlit a blockout bannery.

 

Charlie-textil.jpg

Textilie

Kvalitní textilie pro Roll-up systémy nebo krátkodobé exteriérové aplikace. Nehořlavé, nekrčivé, vhodné pro rolování.

 

Charlie-papier.jpgPapíry

Exteriérové posterové papíry Coala. 

 

Charlie-tapety.jpgTapety

Vysoce kvalitní tapety s hladkým nebo strukturovaným povrchem, se zadní stranou z papíru či netkané textilie. Klasické nebo samolepicí.


COALAROLL.jpg

 

Laminace a oboustranné lepicí fólie

Monomerické

 

 

PVC matná a sationovaná laminovací fólie 70 mic. s UV filtrem vhodná pro laminaci UV tisků. Životnost 2-3 roky. Permanentní emulzní (WB) lepidlo. Vinutí na roli - inside.


 

Polymerické


Lesklé
 

 

 

PVC lesklá laminovací fólie 75 mic. s UV filtrem. Životnost 5 let. Permanentní ultračiré solventní lepidlo.

 

 

PVC lesklá laminovací fólie 70 mic. s UV filtrem vhodná pro laminaci UV tisků. Životnost 5 let. Permanentní ultračiré emulzní (WB) lepidlo. Vinutí na roli - inside.

Matné
 

 

 

PVC matná laminovací fólie 75 mic. s UV filtrem. Životnost 5 let. Permanentní ultračiré solventní lepidlo.

PVC matná laminovací fólie 70 mic. s UV filtrem vhodná pro laminaci UV tisků.  Životnost 5 let. Permanentní ultračiré emulzní (WB) lepidlo. Vinutí na roli - inside.

 

 

Speciální


WHITEBOARD LAMINACE
 

 

 

Čirá, lesklá, polypropylenová fólie 40 mic. s UV filtrem pro whiteboard aplikace a pro laminaci UV tisků. Laminace je popisovatelná Whiteboard fixami. Emulzní (WB) lepidlo 25mic. Životnost do 2 let.

ANTIGRAFFITI
 

 

 

Ultračirá, lesklá, polyesterová fólie 20 mic. s UV filtrem, vhodná pro laminaci UV tisků. Použitelná na laminaci okenních fólií při aplikaci pouze na rovné povrchy. Životnost v exteriéru až 3 roky. Čiré permanentní solventní lepidlo 30 mic.

 

 

PVC matná laminovací fólie 75 mic. s UV filtrem, vhodná pro laminaci UV tisků. Speciální nátěr zabraňující stopám po škrábancích. Vhodná na laminaci výstavních a POP aplikací, které jsou vystaveny pod přímým osvětlením. Životnost až 3 roky. Čiré permanentní solventní lepidlo 30 mic.

PODLAHOVÉ LAMINACE
 

 

 

Strukturovaná monomerická PVC laminovací fólie s UV filtrem. Permanentní čiré WB lepidlo. Životnost v interiéru do 3 měsíců. Fólie má dle normy DIN 51130 certifikaci R9 a podle DIN V 18032 certifikaci na sportovní podlahy. Vhodné také k laminaci filmů do prezentačních systémů Roll-Up a Pop-Up.

 

 

Strukturovaná monomerická PVC laminovací fólie s UV filtrem. Permanentní čiré WB lepidlo. Životnost v interiéru do 6 měsíců. Fólie má dle normy DIN 51130 certifikaci R11.

 

 

Strukturovaná polymerická PVC laminovací fólie 100 mic. s UV filtrem. Permanentní čiré solventní lepidlo. Životnost v exteriéru až 7 let. Fólie má dle normy DIN 51130 certifikaci R9.

KAŠÍROVACÍ FÓLIE (OBOUSTRANNĚ LEPÍCÍ)
 

 

 

Čirá, polyesterová fólie 12 mic., jednostranně krytá podkladovým papírem WB čirým lepidlem o specifikacích níže.

 

 

Ultračirá, polyesterová fólie 23 mic., oboustranně krytá linerem s odstranitelným / permanentním WB čirým lepidlem.

 

Tiskové fólie

Waterbased tisk

 

 

Bílá, matná monomerická PVC fólie. Permanentní čiré disperzní (WB) lepidlo. Životnost v exteriéru až 1 rok. 

 

 

Tuhá fólie pro rychlé bezproblémové aplikace na rovné a strukturované povrchy. Bílá, matná PVC fólie, 360 mic. Odstranitelné čiré lepidlo s vysokou počáteční lepivostí, které umožňuje několikeré odstranění a aplikaci bez zanechání zbytku lepidla, po roce se v optimálních podmínkách mění na permanentní.


 

Solventní, eco-solventní, UV a latexový tisk 

Samolepící fólie


Wall wrap fólie - speciální lepidla High-Tack a Low-Tack
 

 

 

Tuhá fólie pro rychlé bezproblémové aplikace na rovné a strukturované povrchy. Bílá, matná PVC fólie, 360 mic. Odstranitelné čiré lepidlo s vysokou počáteční lepivostí, které umožňuje několikeré odstranění a aplikaci bez zanechání zbytku lepidla, po roce se v optimálních podmínkách mění na permanentní. 

Fólie pro okenní aplikace
 

 

 

Okenní fólie One Way Vision. Bílý perforovaný 145 mic. monomerický vinyl s černým nátěrem na zadní straně, snímatelné čiré solventní lepidlo. Celková propustnost 40% (60/40). Průměr děr 1,6mm. Životnost do 2 let. 

 

 

Transparentní, matná monomerická PVC fólie, 100 mic., speciální čiré odstranitelné emulzní (WB) bodové lepidlo. Snadná aplikace. Životnost do 1 roku - krátkodobá vnitřní reklama.

 

 

Bílá monomerická PVC fólie, 100 mic., speciální čiré odstranitelné emulzní (WB) bodové lepidlo. Snadná aplikace. Životnost do 1 roku - krátkodobá vnitřní reklama.

 

 

Matná polymerické fólie 80 mic. s permanentním solventním Air Free lepidlem. Životnost nepotisknuté fólie 5-7 let. Fólie je rozměrově stálá. Doporučujeme aplikaci "suchou" metodou. Propustnost světla cca 80%, UV absorbce cca 95 %.

 

 

Bílá monomerická PVC fólie s elektrostatickou technologií lepení. Vhodná pro nízkonákladové a krátkodobé lepení na velmi hladké povrchy. Např prosklené dveře nebo výkladní skříně.

 

 

Ultračirý lesklý polyesterový film 100 mic. se speciální hybridní technologií lepení. Nízká lepivost, snadná repozice, po odstranění nezanechává zbytky lepidla. Použití na hladké povrchy jako je sklo, akryláty a další. Ideální pro vnitřní výlep na výkladní skříně - materiál je reverzně potisknutý. Životnost v interiéru až 3 roky, v exteriéru až 6 měsíců.

 

 

Bílý polyesterový film 125 mic. se speciální hybridní technologií lepení. Nízká lepivost, snadná repozice, po odstranění nezanechává zbytky lepidla. Použití na hladké povrchy jako je sklo, akryláty a další. Ideální pro vnitřní výlep na výkladní skříně. Životnost v interiéru až 3 roky.

Podlahové fólie
 

 

 

Bílá matná strukturovaná monomerická PVC fólie, 200 mic., čiré odstranitelné bodové emulzní (WB) lepidlo. Snadná aplikace. Fólii není potřeba laminovat. Krátkodobá vnitřní reklama.

 

 

Strukturovaná protiskluzová fólie pro krátkodobé a střednědobé použití v interiéru i exteriéru. Jedná se o tkaninu zatřenou matnou vrstvou PVC. Určena na koberce, dlaždice, beton, dřevěné a PVC podlahy, neošetřený kámen a téměř na každý povrch uvnitř i venku.

 

 

Strukturovaná protiskluzová fólie pro krátkodobé použití na asfaltové, betonové plochy, nenatíraný kámen. Bílá, matná, PVC fólie, 457 mic. Životnost v interiéru 3 měsíce, v exteriéru 1 týden. Certifikace protiskluzu R10. Nelaminuje se. Permanentní čiré lepidlo, s vysokou lepivostí.

 

 

Magnetické a Ferro fólie


Samolepící báze
 

 

 

Magnetický systém pro dočasnou reklamu. Samolepicí magnetický / Ferro film přilepíme na plochu, kde požadujeme reklamu, a poté jednoduše měníme aplikace na Ferro filmu / magnetce podle potřeby. Emulzní (WB) lepidlo.

Ferro filmy
 

 


 
Ferro fólie určené pro snadné aplikace na magnetickou bázi.

Magnetické fólie
 

 

 

 

Bílá magnetická fólie se silnou přilnavostí. Lze řezat i vysekávat. Aplikace např. na Ferro bázi, automobilech a lednicích.

 

 

Bílá magnetická polyesterová fólie se silnou přilnavostí. Lze řezat i vysekávat. Aplikace např. na automobilech a lednicích.

 

 

Filmy

Waterbased tisk


Ferro filmy
 

 

 

Ferro fólie určené pro snadné aplikace na magnetickou bázi.

Filmy do prezentačních systémů
 

 

 

Bílá, matná polypropylenová fólie 200 mic., šedá zadní strana. Vysoká opacita, rovinnost, odolnost vůči poškrábání a vlhkosti.

 

 

Bílá, matná polyesterová fólie 180 mic. se stříbrnou zadní stranou. Vysoká opacita a rovinnost.

 

 

PET materiál do POP-Up, 350 mic., stříbrná zadní strana, vysoká opacita a rovinnost.

Backlit filmy
 

 

 

Polyesterový film 215 mic. s matným voděodolným nátěrem s vysokou rozměrovou stabilitou.

 

 

Solventní, eco-solventní, UV a latexový tisk 

 

Filmy do prezentačních systémů
 

 

 

Prémiový PET materiál do Roll-Up, 160 mic., stříbrná zadní strana, vysoká opacita a rovinnost.

 

 

PET materiál do POP-Up, 340 mic., stříbrná zadní strana, vysoká opacita a rovinnost.

 

 

PP matný materiál do Roll-Up, 195 mic., tmavě šedá zadní strana. Vysoká opacita, rovinnost, odolnost proti poškrábání a vlhkosti.

 

Textilie

Solventní, eco-solventní, UV a latexový tisk 

 

 

Tkaná 230 g/m2 polyesterová textilie určená pro vnitřní i venkovní aplikace. Vysoká kvalita tisku, materiál je vodoodpudivý a odolný proti roztržení a rozmazání. Žádné třepení, ideální pro výrobu např. Roll-upů, L-bannerů a závěsných displejů.


Waterbased tisk

 

Matný polyolefinový neroztrhnutelný banner 90 g/m2 pro dlouhodobější vnitřní i venkovní aplikace. Dutinka 76mm

 

 

Polyesterová tkanina 250 g/m2 pro obrazové reprodukce, bannery a textilní tapety. Vinutí na roli - outside.

 

 

Prémiový canvas (směs polyester/bavlna) 340g/m2 pro vysoce kvalitní reprodukce. Dlouhodobá životnost, voděodolný, odolnost proti praskání barvy. Excelentní gamut a rozlišení. 

 

 

Polyesterová tkanina 290g/m2 pro Roll-Up prezentační systémy a bannerové aplikace.

 

Papíry a fotopapíry

Waterbased tisk

 

 

PE-fotopapír s mikroporézním lesklým nebo saténovým povrchem. Má dvě vrstvy polyetylénu pro ochranu nosné vrstvy, umožňuje laminaci za studena i za tepla. Je vhodný jak pro dye, tak i pigmentové inkousty. Materiál je PEFC certifikovaný  (CU-PEFC-813379). Dutinka 76mm s redukcí na 50mm.

 

Solventní, eco-solventní, UV a latexový tisk 

 

 

Speciální posterový satinovaný papír, který je saturovaný latexem. Silný, odolný proti vodě a zmačkání.

 

Tapety

Nesamolepící tapety

 

  • Coala WallDesign NW S / UV / LX
     
Hladká natíraná tapeta se zadní stranou z netkané textilie o plošné hmotnosti 150g/m2. Neobsahuje PVC ani změkčovadla. Tapety jsou pevné a rozměrově stálé.

 

 

Hladká tapeta se zadní stranou z netkané textilie o plošné hmotnosti 210g/m2. Neobsahuje PVC ani změkčovadla. Pro dekorace výstavních stánků, expozic, obchodů atd. Určena pouze na nesavé a hladké povrchy (ne na štukové omítky). Tapety jsou pevné a rozměrově stálé.

 

 

Tapety se strukturovaným plastovým povrchem a papírovou zadní stranou o plošné hmotnosti 300g/m2. Lepidlo se aplikuje přímo na tapety, doporučujeme lepidlo na těžké tapety. Tapety jsou rozměrově stálé, odolné proti poškrábání a lze je čistit mýdlovou vodou v závislosti na typu inkoustu.

 

 

Tapety se strukturovaným plastovým povrchem a zadní stranou z netkané textile o plošné hmotnosti 350g/m2. Aplikují se bez namáčení, na zeď natřenou tapetovým lepidlem. Doporučujeme lepidlo na těžké tapety. Tapety jsou rozměrově stálé, odolné proti poškrábání a lze je čistit mýdlovou vodou v závislosti na typu inkoustu.

 

Samolepící tapety

 

  • Coala WallDesign NW Prepasted

 

Hladká matná natíraná tapeta se zadní papírovou stranou o plošné hmotnosti 170g/m2 s již naneseným lepidlem, které se aktivuje vodou. Neobsahuje PVC ani změkčovadla. Tapety jsou pevné a rozměrově stálé.

 

 

Hladká tapeta se zadní stranou z netkané textilie se semi-permanentním lepidlem o plošné hmotnosti 210g/m2. Neobsahuje PVC ani změkčovadla. Pro dekorace výstavních stánků, expozic, obchodů atd. Určena pouze na nesavé a hladké povrchy (ne na štukové omítky). Tapety jsou pevné a rozměrově stálé.