Řezací plotry Summa

Společnost Summa nabízí vysoce kvalitní ploché řezačky a řezačky vinylu/řezací plotry evropské výroby. Díky jejich mnoha funkcím a kombinacím není nastavení časů stále žádný problém, protože jsou uživatelsky velmi přívětivé a snadno se u nich mění nastavení. Se společností Summa získáte profesionální výsledky za konkurenceschopné ceny ve své třídě. K zařízením pro plošnou řezačku nabízí Summa také nově vyvinutý software GoProduce, který vám usnadní a zefektivní práci i přes více projektů.

Prohlédnout produkty

 

Řezací plotr Summa

 

Řezací plotr Summa Print & Cut

Řezací plotry S Class 2

Řezací plotry řady S Class 2 společnosti Summa jsou cenově dostupnou variantou pro ty, kteří mají o něco větší produkci. Proč? Protože díky funkci roll-to-roll se po řezání převíjí celá role a nemusíte ji převíjet ručně. Můžete si samozřejmě vybrat mezi "tažným nožem" a "tangenciálním", anebo dokonce obojím!

 

GoProduce Software

Pracujete s mnoha různými médii? Pak vám GoProduce ušetří a zefektivní čas.

 

Summa Software GoProduce

 

GoProduce Software

 

Můžete si stáhnout řezné profily, které vyhovují vaší ploché řezačce a používaným médiím. Pomocí těchto profilů zajistíte například správné použití rychlosti, přítlaku nože atd. pro jednotlivá média.

S aplikací GoProduce získáte mnoho funkcí, které zefektivní vaši práci tím, že zajistí, abyste měli k dispozici správné zařízení se správným nastavením pro správný materiál.
 

 

Přesné řezání s funkcí "True Tangential" společnosti Summa