Velkoformátové tiskárny HP

Díky širokému sortimentu produktů HP představuje společnost Antalis jednoho z největších a nejinovativnějších výrobců velkoformátových tiskáren na světě. Velkoformátové tiskárny HP poskytují širokou škálu materiálů, na které lze tisknout, jako jsou vinyly, textilie, fólie a tapety. Pomůžeme vám s grafickými tiskárnami, řešeními pro tisk a řezání, fotografickými tiskárnami, průmyslovými latexovými válcovými a plochými tiskárnami a specializovanými technickými tiskárnami pro CAD/GIS.

Latexová technologie HP způsobila revoluci na trhu pro interiérovou i exteriérovou produkci.

Latexové inkousty HP na vodní bázi nabízejí několik okamžitých výhod:

  • bez zápachu
  • poskytují stejnou trvanlivost jako rozpouštědlové inkousty ECO
  • větší barevný prostor
  • je suchý přímo z velkoformátové tiskárny

 

Tyto velkoformátové tiskárny nabízejí vyspělou technologii, která se stala atraktivní ve velkoobjemových výrobních prostředích, a to především díky snadnému použití a spolehlivosti. Ve společnosti Antalis máme rozsáhlé zkušenosti s velkoformátovými tiskárnami a poradenstvím v oblasti vizuální komunikace. Objednejte si návštěvu u našich obchodních zástupců, přijďte do našeho showroomu a my vám pomůžeme najít tu správnou tiskárnu.

Prohlédnout produkty

Velkoformátové tiskárny HP Latex

HP Latex

Řada Latex nabízí tiskárny pro všechny úrovně od výrobců nápisů až po průmyslovou výrobu. Díky známé latexové technologii HP na bázi vody je tato řada jednou z nejžádanějších a nejuniverzálnějších na trhu. Většinu potřeb na trhu splňují tiskárny řady HP Latex.

Velkoformátové tiskárny HP Latex řada R

HP Latex řady R

S tiskárnami řady R si již nemusíte vybírat, protože získáte dvě tiskárny v jedné! Tato fantastická hybridní tiskárna dokáže tisknout na kotoučová i rolovací média. Navíc díky nejnovější generaci latexové technologie splňuje tato velkoformátová tiskárna mnoho potřeb, které bylo dříve možné uspokojit pouze pomocí více tiskáren.

Tiskárny HP Latex Print & Cut

HP Latex Print & Cut

Print & Cut je skvělé řešení pro grafické a reklamní firmy, které potřebují navrhovat, tisknout a řezat v jednom řešení. Print & Cut má vylepšenou použitelnost v integrovaném pracovním postupu. Toto řešení se skládá z tiskárny, řezacího plotru a kompletního softwaru pro návrh a řezání.

Tiskárny HP Stitch

HP Stitch Dye Sub

Řada Stich přináší nový rozměr možností! Nejenže můžete tisknout přímo na textil, ale tato pokročilá technologie dye sub také poskytuje nejrychlejší sladění barev na trhu. Díky tomu dosahuje úžasných a rychlých výsledků. Transferový tisk a tisk přímo na textil se s řadou Stich stává opravdovým potěšením.

HP Latex 1500 - superširoká tiskárna za skvělou cenu