Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
IMG-banner-IMAGE.jpg

Image®, papír pro každý den

Image® je jedna z nejširších řad kancelářských papírů na trhu. Nabízí papíry pro profesionální, kancelářské i domácí použití. Každý z papírů je určen pro konkrétní tiskové potřeby, od plnobarevných reportů s obrázky po velkoobjemový tisk grafiky a textů. Součástí řady jsou také recyklované papíry pro odpovědný přístup k životnímu prostředí.

Koupit Image

USP-images-1.jpg

Řada papírů pro všechny tiskové potřeby

Řada Image® nabízí multifunkční kancelářské papíry pro každodenní použití, papíry s vysokým stupněm bělosti a hladkosti povrchu pro kvalitní barevné reprodukce, prémiové papíry pro profesionální digitální publikace a tisk obrázků, recyklované papíry s ekologickým osvědčením i barevné papíry se širokým výběrem odstínů.

 

USP-images-3.jpg

Značka ohleduplná k životnímu prostředí  

Značka Image® zahrnuje také ekologicky odpovědné papíry s jasně dohledatelným původem vyráběné v certifikovaných papírnách oceněných známkou European Eco label. Prémiové řady, řady papírů pro digitální a každodenní tisk jsou certifikovány FSC® nebo PEFC.  Recyklované řady papírů jsou oceněné uznávanými ekologickými certifikáty, jsou 100% recyklované a mají certifikát Blue Angel.

 

USP-images-4.jpg

Marketingová podpora a nástroje k propagaci

Kromě rozsáhlé řady produktů nabízí Image® také marketingové a komunikační materiály, které vám pomohou při rozvoji vašeho podnikání. Vedle propagačních akcí jsou k dispozici také vzorky a reklamní předměty.

 

USP-images-2.jpg

Kvalitní tisk na všech typech zařízení

Papíry Image® jsou vhodné pro všechny druhy tiskáren a kopírek: inkoustové, laserové i digitální. Především prémiové řady jsou zárukou kvalitního barevného tisku na laserových i digitálních tiskárnách. Některé papíry využívají technologii ColorLok®, která poskytuje výjimečnou reprodukci barev na inkoustových zařízeních. Řady papírů pro každodenní využití jsou určeny zejména pro efektivní oboustranný a velkoobjemový tisk.