hp-intro.jpg

Papíry HP: propojují papír a technologii

Papíry řady HP, distribuované společností Antalis, jsou vyvinuty a testovány tak, aby bez problémů fungovaly v tiskárnách a kopírkách všech značek a modelů. Jsou vhodné pro téměř všechny formy kancelářského využití a vždy zaručují výsledky té nejvyšší kvality. Všechny papíry HP pocházejí z udržitelných a obnovitelných zdrojů lesního hospodářství.

Koupit HP

USP-hp-1.jpg

Značka HP

Papíry HP využívají odborných technologických znalostí společnosti HP, která neustále přichází s dalšími inovacemi v oblasti tisku a umožňuje tak lidem komunikovat a navzájem se inspirovat jako nikdy předtím.

 

USP-hp-2.jpg

100% záruka výsledků se systémem tisku HP

Papíry HP, inkousty či tonery HP a tiskárny HP jsou optimalizovány tak, aby společně zaručovaly lepší kvalitu tisku, lepší průchodnost, méně odpadu a nižší celkové náklady. Pokud máte tiskárnu HP, dává smysl tisknout na papíry značky HP.

 

USP-hp-3.jpg

Udržitelné lesní hospodářství

Všechny papíry HP prodávané v Evropě jsou certifikovány FSC® (Forest Stewardship Council®) nebo PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification). Máte tedy jistotu, že pocházejí z certifikovaných zdrojů dřeva.

 

USP-hp-4.jpg

Technologie ColorLok®

Papíry HP s technologií ColorLok® nabízejí jasnější barvy, sytější černou, ostřejší písmo a rychlejší schnutí. Dosahují tak vynikající tiskové kvality a jsou spolehlivější.