Data Copy®

Data Copy®, absolutní kancelářský papír!

Data Copy, ikonická značka již více než 40 let, si získala silnou pověst na trhu a povědomí zákazníků díky své všestrannosti a snadnému použití, prvotřídní kvalitě a patentovanému chytrému balení.

Koupit Data Copy

DC-boxes.jpg

Něco pro každý den

Skutečný multifunkční kancelářský papír ideální pro jakýkoli druh tiskových úloh od každodenní komunikace a textů po grafiku a barevné zprávy.

 

plush-1

Přátelský k životnímu prostředí

Řada papírů šetrných k životnímu prostředí certifikovaná FSC® a oceněná ekoznačkou EU. Na každém dopadu záleží.

data-copy-face.jpg

Prémiová kvalita

Bílý papír prvotřídní kvality nabízející klid a bezproblémový tiskový výkon, vhodný pro laserová a inkoustová zařízení.

DC-grabngo.jpg

Chytré balení

Jedinečné patentované chytré balení: snadno se uchopí, lehčí přenášení a snadno se spravuje v kanceláři. Nezbytné každodenní pohodlí.


 

Přemýšlíte, jak najít ve své kanceláři pohodu? Vesele fungující tiskárna bez zaseknutí papíru? Komfort a výkon pro všechny? Data Copy to pokryje.

 

Data Copy – chytrá značka. S námi je to zábavnější! Podívejte se na video.

 

colorlok-logo-mi2.jpg

Data Copy s certifikací ColorLok®

Nové Data Copy má certifikaci ColorLok® pro tisk na inkoustových a laserových tiskárnách. Úprava ColorLok® poskytuje vynikající kvalitu. Barviva zůstávají na povrchu papíru, aby byly barvy živější a ostřejší v kontrastech.

 

1pt-blue.jpg

 

 

Data Copy – členem 1% for the Planet

Data Copy, jako člen 1% pro Planet, věnuje 1% svých ročních tržeb ekologickým asociacím. 1% for the Planet je globální organizace, která pomáhá financovat různé ekologické neziskové organizace a iniciativy v oblasti klimatu a energetiky, zdraví a životního prostředí, vody, biologické rozmanitosti a ekosystémů, zemědělství, ekologického občanství a vzdělávání. Připojením k této globální komunitě se Data Copy posouvá ve svém přístupu k udržitelnosti o krok dále.

DC-grabngo-blue.jpg


Grab-and Go pohodlná rukojeť

Naše krabice jsou vybaveny pohodlnou rukojetí Grab-and-Go™, která usnadňuje přemisťování krabic. Dodává se standardně na všechny obyčejné papíry A4.

DC-open-blue.jpg


Odtrhněte proužek, roztrhejte to!

Všechny krabice Data Copy mají speciální odtrhávací proužek, takže krabici otevřete a získáte okamžitý přístup k papíru. Rychle, snadno a bezbolestně!

DC-blue-open.jpg


Žádný obal, žádné drama!

Non Stop Box vám poskytne 2500 listů papíru, rozbalený a připravený k použití. Budete tak mít k odklizení méně obalového odpadu, což je zelenější řešení pro vaši kancelář.

 

DC-box-left.jpg


Krabice A3 se 3 stohy, lehčí náklad.

Abychom vám to usnadnili, balíme nyní všechny naše papíry A3 do 3 krabic. Už se nemusíte potýkat s těžkými krabicemi.

Stáhněte si zábavné tapety Data Copy!