Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
Rychlá objednávka
kliknutím na nákupní košík níže můžete přejít na prázdnou stránku a přidat položky. 
Rovnou na stránku Rychlá objednávka
Reacto logo

Významné dědictví

reacto® je světově proslulá značka našeho nového samopropisovacího papíru ‘Made in Germany’. Koehler Paper Group dnes patří mezi přední evropské výrobce samopropisovacího papíru a má v této oblasti již 50 let zkušeností.
 

Antalis se společností Koehler zaručují dlouhodobou dodávku samopropisovacího papíru reacto®  díky moderním a efektivním výrobním linkám, které jsou certifikované systémem řízení kvality podle normy DIN ISO 9001.


Ekologicky udržitelná výroba je nedílnou součástí firemní filozofie skupiny Koehler. Za svou činnost v oblasti environmentálního managementu získala Koehler Paper Group četná regionální i celostátní ocenění. Všechny procesy s vazbou na životní prostředí jsou v rámci systému řízení certifikovány podle normy DIN ISO 14001.
 
Bezkarbonový samopropisovací papír propisuje text, obrázky či podpisy ze svrchního listu na všechny kopie vícedílného tiskopisu.

Řada samopropisovacích papírů reacto® nabízí skvělou možnost výběru, efektivní výsledky při tisku a kvalitu vašich firemních vícedílných tiskopisů. Je perfektní pro dodací listy, objednávkové formuláře, smlouvy, faktury i další doklady, u kterých se vyžaduje větší počet kopií.

 

Naše nejžádanější produkty