Po - Pá 8:00 - 17:00
Kontaktujte nás

Antalis představuje Coala Interior Film, novou značku dekorativních samolepicích materiálů. Řada fólií Coala Interior Film obsahuje více než 650 produktů s různými povrchovými úpravami a realistickými vzory, které se dají snadno a rychle aplikovat na většinu povrchů. Fólie Coala Interior Film jsou ideální pro domácí i komerční aplikace a nabízí ekonomické řešení pro dekoraci a renovaci vnitřních prostor. Tyto samolepicí fólie lze aplikovat na dveře, stěny, nábytek a mnoho dalších povrchů.

Antalis představuje Coala Interior Film, novou značku dekorativních samolepicích materiálů. Řada fólií Coala Interior Film obsahuje více než 650 produktů s různými povrchovými úpravami a realistickými vzory, které se dají snadno a rychle aplikovat na většinu povrchů. Fólie Coala Interior Film jsou ideální pro domácí i komerční aplikace a nabízí ekonomické řešení pro dekoraci a renovaci vnitřních prostor. Tyto samolepicí fólie lze aplikovat na dveře, stěny, nábytek a mnoho dalších povrchů.Řada Coala Interior Film obsahuje osm kolekcí:

 

Dřevo, textil, kůži, mramor, kov, třpytky, přírodní kámen a plné barvy. Materiály jsou roztažitelné a lze je aplikovat i na nerovné povrchy. Ohledně aplikace vám doporučujeme obrátit se na specialisty, zejména pokud potřebujete dekorativní fólie nanášet na plochy zaoblených tvarů nebo povrchy s úhly. 

Drewno

  • Dřevo

 

Do e-shopu

Jednolite kolory

  • Plné barvy

 

Do e-shopu

Skóra

  • Kůže

 

Do e-shopu

Marmur

  • Mramor

 

Do e-shopu

Brokaty

  • Třpytky

 

Do e-shopu

Kamienie naturalne

  • Kámen

 

Do e-shopu

Tkaniny

  • Látka

 

Do e-shopu


Využití
 

 

Nábytek

Starý nábytek nemusíte měnit za nový. Stačí, když ho přelepíte dekorativní fólií s povrchovou úpravou připomínající kůži.

Ať už se jedná o váš vlastní domov, nebo veřejný prostor, aplikace fólie Coala Interior Film je velmi rychlá (můžete ji mít hotovou za jeden den, aniž byste museli přerušit provoz), bez zápachu a rizika zanechání skvrn.

 

Coala interior

 

PL_coala_sciany.jpg

 

 

Stěny

Je třeba znovu vymalovat stěny, ale nemůžete si dovolit zavřít své prostory? Polepte je fólií z kolekce Mramor a vytvořte tak luxusní prostředí.

 

Dveře

Chcete udělat své dveře jedinečnými? Polepte je fólií z naší kolekce laminátů - dřevo, přírodní kámen nebo plné barvy. Výběr je jen na vás!

CZ Coala Interior Film dveře

 

Coala interior

 

 

Technické specifikace

Coala Interior Film se díky lepidlu Bubble Free snadno aplikuje pouze za pomoci vlhké houby. Materiály jsou odolné proti UV záření a ohni a odpovídají normám EuroClass. Použité solventní lepidlo je silné a trvalé s polymerační reakcí, která zabrání odlepování po 24 hodinách po aplikaci.