Náš manifest: Jednejme společně
pro udržitelnější vizuální komunikaci

Životní prostředí křičí o pomoc. My to víme. Naši klienti to vědí. Jejich zákazníci to vědí. Jako přední distributor v odvětví Sign & Display máme my i vy, všichni naši klienti a partneři mimořádně důležitou roli při zvyšování odpovědnosti našeho průmyslu.

green-sustainability-v3.jpg

ABYCHOM DOSÁHLI SKUTEČNÉ ZMĚNY, POTŘEBUJEME VYTVOŘIT TÝM SE VŠEMI ZAPOJENÝMI.

Je čas urychlit náš přechod na ekologicky zodpovědné značky a produkty. Je to mnohem víc než jen vize. Je to náš závazek. A není to dobré jen pro planetu. Je to chytré i pro podnikání. Spotřebitelé požadují odpovědné postupy. Ti, kteří si je osvojí již dnes, budou zítra lépe vybaveni.

 

DOBRÁ ZPRÁVA JE, ŽE BÝT ZODPOVĚDNÝ JE JEDNODUŠŠÍ NEŽ SI MYSLÍTE.

Abychom dosáhli smysluplné změny v oblasti vizuální komunikace, vytvořili jsme model, který v sobě spojuje objektivní systém hodnocení odpovědnosti zdrojové suroviny a ekologičnosti produktů. Navíc nabízíme specializovanou podporu týmu pro bezproblémový přechod k trvale udržitelnému rozvoji vašeho podnikání.

raindrop.jpg

Rozvoj odpovědného dodavatelského řetězce

Už jsme začali. Od roku 2013 se zabýváme vývojem odpovědného komplexního řízení dodavatelského řetězce. V tomto rozsahu jsme vyvinuli ANTRAK, online platformu, která nám umožňuje shromažďovat, centralizovat a analyzovat informace dodavatelů týkající se regulace, sledovatelnosti produktů a závazků v oblasti CSR.

Vytvoření systému objektivního hodnocení

Chceme jít dál. Přijetí zodpovědných opatření je nezbytné a také je třeba je prokázat. Prostřednictvím našeho známého a osvědčeného systému Green Star System™ měříme klíčové faktory včetně použité suroviny a recyklovatelnosti na konci životnosti. Každý výrobek má hodnocení od nuly do pěti hvězdiček. Tento systém hodnocení jsme rozšířili na produkty vizuální komunikace. Cílem je společně vyšplhat výše v našem úsilí o udržitelná řešení a poskytnout vám údaje ke sdílení s vašimi vlastními zákazníky. Naším cílem je, aby do roku 2030 bylo 75% našich prodaných produktů ohodnoceno 3 nebo více hvězdičkami.

 

beige.jpg

 

water.jpg

Poskytování správných produktů

Někdy je plast opravdu fantastický. V některých případech je dokonce i ekologicky pragmatickou volbou, jako například u okenních fólií, které mohou odrážet sluneční záření a snížit tak energetickou náročnost budovy nebo mohou sloužit jako levnější alternativa ke zbytečným renovacím budov. Ale v širším pohledu je zřejmé, že je nezbytné přejít od fosilních surovin k recyklovatelným materiálům.

Nabízíme ekologicky zodpovědné alternativy pro většinu vnitřních a vnějších aplikací vizuální komunikace. Vyzkoušejte je, budete překvapeni kvalitou ekologicky zodpovědných řešení, do kterých jsme investovali.

Zjednodušení vašeho přechodu 

Chcete být zodpovědnějším podnikem, ale máte oprávněné obavy ohledně svého rozpočtu, procesů a očekávání kvality? Víme, že je toho hodně k zamyšlení a takový přechod může být složitý.

Naši specialisté na udržitelnost jsou připraveni se s vámi sejít, vyslechnout vaše potřeby, prozkoumat nové alternativy a pomoci vám s přechodem zaměřeným na životní prostředí, který je jednoduchý, efektivní a životaschopný pro váš dlouhodobý úspěch.

 

leaf.jpg


 

dandelion.jpg

Můžeme s vámi počítat?

Je to mnohem větší než my. Nemůžeme to udělat sami a ani to neuděláme všechno v jednom kroku. Máme společný cíl vybudovat svět, ve kterém je ekologická vizuální komunikace zlatým standardem.

Je před námi spousta práce. Jako přední společnost na trhu jsme položili základy, abychom mohli jít vpřed. Nyní spoléháme na vás, že nám pomůžete dosáhnout skutečné změny. Pojďme udělat společný pokrok!

 

Buďme v kontaktu! Naši specialisté na udržitelnost jsou připraveni prodiskutovat vaše potřeby, posoudit vaše aplikace, produkty, které aktuálně používáte, a doporučit nejlepší alternativy pro zahájení úspěšného přechodu.

gss-low.jpg
Ukažte Green Star System

Náš Green Star System poskytne vašemu výběru materiálů nový rozměr. Voľba, která vytvoří vizuální emoce a zároveň prospívá kvalitě životního prostředí.

gss-low2.jpg
Udržitelné alternativy

Hledáte ekologicky odpovědné alternativy pro své aplikace? Zjistěte více o naší bohaté nabídce udržitelných produktů a pojďme společně jednat pro udržitelnou vizuální komunikaci.

 

gss-low3.jpg

Antrak
Udržitelný dodavatelský řetězec. Zjistěte, jak posilujeme sledovatelnost a odpovědnost svého dodavatelského řetězce.