Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
coala-cover-safe-page-v2-1440.jpg

Coala Coversafe™, inovativní samolepicí fólie integrující revoluční antimikrobiální technologii

Coala Coversafe™ zajišťuje nepřetržitou bezpečnost za všech okolností a na všech typech povrchů. Eliminuje až 99,9 % virů a bakterií.

 

 

V této složité situaci chceme svým zákazníkům poskytovat nejlepší řešení, která mohou zaručit bezpečné prostředí a usnadnit úspěšné pokračování jejich činnosti.

Coala Coversafe™ zajišťuje nepřetržitou bezpečnost za všech okolností a na všech typech povrchů díky revoluční patentované technologii, využívající minerální mikročástice, kterou vyvinula francouzská společnost Pylote.

Díky revoluční technologii práškové pyrolýzy poskytuje Coala Coversafe™ nepřetržitou trojí ochranu proti virům (včetně koronaviru typu 229E, sezónní chřipce, gastroenteritidě,…), bakteriím, kvasinkám a plísním. Ochranná samolepicí fólie je zcela přírodní a biokompatibilní a nepředstavuje žádnou hrozbu pro kontakt s pokožkou nebo potravinami, což umožňuje její aplikaci na celou řadu míst, včetně jídelen a stravovacích zařízení.

Coala Coversafe™ poskytuje nepřetržitou ochranu proti bakteriím a virům na všech typech povrchů, jako jsou automatické dávkovače, kliky u dveří, spínače, stoly, zábradlí, pulty apod. Fólie je velmi užitečná na různých typech míst, jako jsou školy, nemocnice, kanceláře, veřejné dopravní prostředky, sportovní zařízení, bary, restaurace atd.

Tento revoluční produkt byl testován po dobu 4 let a garantuje stabilní a trvalé působení v průběhu času bez ztráty účinnosti. Coala Coversafe™ lze čistit jakýmkoli běžným čisticím prostředkem (mýdlem, bělidlem, dezinfekčním prostředkem), aniž by byly narušeny jeho antimikrobiální vlastnosti.

coala-cover-safe-page-01.jpg

coala-cover-safe-page-02.jpg

Coala Coversafe™ působí ihned po aplikaci (např. 90 % koronavirů typu 229E zlikviduje do 1 hodiny a více než 99,9 % zlikviduje do 24 hodin). Fólii lze snadno odstranit bez porušení povrchu.

Coala Coversafe™ je k dispozici ve dvou formátech. V rolích pro náročnější aplikace a v arších, jejichž formát je určený speciálně pro polep klik u dveří. Fólie Coala Coversafe™ je přizpůsobena všem potřebám našich zákazníků.

Přírodní antimikrobiální technologii (s použitím minerálních mikročástic) vyvinula společnost Pylote. Výrobcem samolepicího řešení Coala Coversafe™ s využitím uvedené technologie je společnost Gergonne Industrie.