Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás

MASTER'IN - chytrá volba obalového řešení

MASTER'IN je prémiová značka obalových materiálů a strojů, která těží z odborných znalostí společnosti Antalis jako evropského lídra v oblasti obalů. Master'in nabízí širokou škálu produktů. Ztělesňuje poslání Antalisu vytvářet inteligentní obaly pro všechny potřeby v balení, a to od průmyslového balení až po expediční balení a balicí stroje.

Značka Master'in je dostupná po celém světě a zaručuje aktuálnost a flexibilitu sortimentu, aby vždy splnil očekávání spotřebitelů.

Produkty Master'in nabízíme ve třech řadách – Access, Performance, Expert, ze kterých si vyberete nejlepší cena vs. výkon obalové řešení odpovídající přesně Vašim potřebám a rozpočtu.

Nabízíme 3 produktové řady Master´in

 

img-master-in-1.jpg

img-master-in-acces.jpg

img-master-in-performance.jpg

img-master-in-expert.jpg

Proč si vybrat Master’in?

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-14.png
Komplexní obalové řešení

Široký sortiment , který pokryje všechny vaše potřeby v oblasti balení. Vše od průmyslových po přepravní obaly, stroje a zařízení.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_services-07.png
Mezinárodní značka

Master’in najdete v 28 zemích celého světa.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_services-24.png
Certifikováno Antalis

Všechny produkty Master'in jsou pečlivě vybírány našimi odborníky na obaly a splňují přísné požadavky na dodavatele, kvalitu a životní prostředí.

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_product-26.png
3 produktové řady

Access, Performance, Expert - náš sortiment byl vytvořen tak, aby vyhovoval potřebám a rozpočtu každého zákazníka, se zaručenou kvalitou materiálu.

Objevte naši produktovou řadu Master’in