Po - Pá 8:00 - 16:00
Kontaktujte nás

Chcete uchovat své cenné vzpomínky? Nechte se překvapit nabídkou papírů společnosti Antalis, díky které se vám podaří zachytit každý jedinečný okamžik naprosto dokonale.

Chcete uchovat své cenné vzpomínky? Nechte se překvapit nabídkou papírů společnosti Antalis, díky které se vám podaří zachytit každý jedinečný okamžik naprosto dokonale.

IMG-photobook-2.jpg

papers_640x426.png

Products for Printed Communication

Products-home-mohawk.jpgMohawk Superfine, unique paper for high-quality photobooks

You will be amazed by Mohawk Superfine’s luxurious appeal. Its eggshell finish has inspired well-known designers !

Každý si rád uchová vzpomínky na jedinečnou událost

Společnost Antalis nabízí široké spektrum papírů, s nimiž můžete ostavit své přelomové momenty!

Antalis vám pomůže najít ideální papíry pro vaše fotoknihy, přání i další projekty

IMG-photobook-1.jpg

Památka na krásný západ slunce

Byli jste ve správný čas na správném místě, abyste zachytili jedinečný okamžik. O důležitosti papíru začnete přemýšlet ve chvíli, kdy potřebujete co nejvěrnější reprodukci vašeho záběru i vašich pocitů.

Papíry společnosti Antalis umí jedinečnost tohoto okamžiku zachytit naprosto dokonale! Vybrali jsme pro vás natíraný papír Novatech Digital Gloss and Silk, který zajistí věrnou reprodukci živých barev i hloubku černé.

A pokud se chcete podělit také o svůj závazek chovat se šetrně k životnímu prostředí, nabízí společnost Antalis řadu certifikovaných recyklovaných papírů: nejlepší volbou je Cocoon Gloss and Silk.

Oslovte všechny smysly a vytvořte vizuální efekt a dotek – s pomocí texturovaného papíru

Možná budete chtít oslovit všechny smysly a vytvořit vizuální efekt a dotek s pomocí texturovaného papíru!

Papír, který je velmi přírodní na pohled i na omak, může být pro některé obrazy mnohem vhodnější. Smyslnost fotografie si žádá papír, který bude podobně měkký a plný emocí. Antalis nabízí nejširší škálu kvalitních nenatíraných papírů s mnoha různými povrchy a texturami. Za všechny jsme vybrali dvě vlajkové lodě z nabídky společnosti Antalis:

Olin Digital Smooth, který je ideální pro měkké, desaturované obrazy a jednoduchý design, a Mohawk Superfine Eggshell Digital with i-Tone®, protože nabízí legendární listovou formu a povrch.

IMG-photobook-4.jpg

IMG-photobook-5.jpg

Všechny výjimečné chvíle si zaslouží výjimečný papír!

Pokud si chcete uchovat nějaký zvláštní okamžik svého života, pak je ultra kreativní a inspirativní papír přesně tím, co potřebujete! Společnost Antalis hrdě nabízí nejkomplexnější sortiment prémiových kreativních papírů, včetně známých značek jako jsou Conqueror, Rives, Curious Collection, Pop'Set a Keaykolour. Tato nabídka prémiových papírů posouvá hranice ve všech směrech: barva, omak i vizuální efekt.

Pro každou z těchto značek je k dispozici mnoho různých gramáží, barev a textur ve formě připravené k digitálnímu tisku (pro digitální technologie využívající tekuté i suché tonery).

Obsah vaší fotoknihy si zasluhuje i kvalitní desky

Antalis nabízí široký sortiment kartonů pro tvrdé i měkké desky 

Pro případy, kdy si technika tisku a kompletace žádá objem a pevnost, nabízí společnost Antalis výběr prémiových natíraných a nenatíraných kartonů, jejichž povrch lze přizpůsobit vašemu designu a obsahu: Intercote G je třikrát natíraný karton s matným povrchem, Teknocard 0 je prémiový nenatíraný karton s vysokou bělostí a velkou pevností. Všechny papíry a kartony společnosti Antalis jsou držiteli certifikátu FSC®.

IMG-photobook-9.jpg

Objevte další způsoby zvěčnění vašich fotografií!

IMG-photobook-7.jpg

Antalis má inovativní nabídku materiálů pro nástěnné i stolní personalizované kalendáře, pohlednice a blahopřání.

Vytvořte si jedinečnou fotografii, která zachytí vaše vzpomínky díky magnetickému papíru Antalis. MagneCote je první magnetický papír, který kombinuje natíraný papír s patentovaným magnetickým nátěrem. Vzniká tak papír, který lze potisknout, perforovat, vysekávat a laminovat.

Pohlednice i blahopřání můžete oživit pomocí videa!

PowerCoat® Alive spojuje kreativní sílu papíru a sílu konektivity digitálních technologií

PowerCoat® Alive patří do světa Internetu věcí. Jde o první papír na světě připravený k použití, který disponuje technologií NFC. Díky němu vstupujeme do nové éry inteligentních tiskových materiálů!

IMG-photobook-8.jpg

Jaká je budoucnost tištěné fotografie?

IMG-photobook-6.jpg

Trh s fotografiemi roste!

Fotopředměty s digitálním potiskem se stále velmi dobře prodávají jako dárkové předměty. Očekává se, že celý západoevropský trh s fotopředměty poroste do roku 2019 složenou roční mírou růstu (CAGR) ve výši 4% a stoupne na 112 milionů kusů (zdroj: Infotrends). Pokud jde o objem, představují fotopohlednice největší část trhu, avšak fotoknihy generují největší příjmy.