Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
raflatac-intro.jpg

Veškeré vaše potřeby v oblasti značení a poutačů pokryje UPM  Raflatac

UPM Raflatac nastavuje standard v oblasti samolepicích materiálů. Nabízí široký výběr kvalitních produktů pro všechny účely, ať jde o značení k propagaci značky nebo za účelem identifikace nebo o poutače v maloobchodě, pohostinství či reklamě, směrovky a výstražná upozornění – máme pro vás to pravé řešení. Produkty UPM Raflatac nabízejí ten správný výběr lícových materiálů, adheziv i podkladů, které splní estetické i funkční požadavky vaší aplikace. A co je důležité, je zaručena i udržitelnost vzhledem k tomu, že výrobní závody mají certifikaci ISO14001, mnoho z papírových štítků má certifikaci FSC a vodou ředitelná adheziva neobsahují chemická rozpouštědla.

Koupit Raflatac

USP-raflatac-01-2.jpg

Široký výběr materiálů pro lícovou stranu

Raflatac nabízí širokou škálu lícových materiálů, včetně nenatíraných, natíraných, neprůhledných, barvených, fluorescentních, metalických, kartonových a ze syntetických fólií, které vám umožní dosáhnout požadovaného vzhledu i funkce. Je dostupný v rolích nebo na hromadných paletách.

 

USP-raflatac-02-1.jpg

Výběr adheziv

Různá adheziva odpovídají požadavkům vaší aplikace. Permanentní, extra permanentní pro drsné povrchy, snímatelné pro dočasné instalace, mrazuvzdorná pro označování v chladničkách, a dokonce speciální adheziva na textil. V kombinaci s trvanlivými lícovými materiály nabízíme dokonce adheziva odolná proti mořské vodě se speciální námořní certifikací BS5609.

 

USP-raflatac-04-2.jpg

Digitální řada

Kromě standardního portfolia pro konvenční tisk je k dispozici i specializovaná digitální řada s materiály optimalizovanými jako pro tisk suchým tonerem, tak tisk HP indigo. Vynikající plochost zajišťuje konzistentní průchodnost tisku i v nejvyšších rychlostech a speciální neprosákavá adheziva nešpiní vaši tiskárnu. Standard kvality digitálního obrazu a přilnavosti toneru k papíru jak u papírů, tak u fóliových produktů.

 

USP-raflatac-03-2.jpg

Pečlivě vybrané podkladové papíry

Pečlivě vybrané podkladové papíry zajišťují výbornou funkčnost našich produktů. Můžete si vybírat mezi plným či rýhovaným podkladem v závislosti na účelu využití na poutače či značení.