Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
popset-intro.jpg

Papíry a kartony Pop'Set pro vaši barevnou a živou komunikaci 

Pop'Set rozšiřuje vaše kreativní možnosti díky široké nabídce gramáží a barev.

Koupit Pop'Set

USP-popset-1.jpg

34 odstínů papírů barvených ve hmotě s hladkým povrchem

Od pastelových barev přes různé odstíny šedé po intenzivně pigmentované živé barvy – mezi 34 odstíny papírů a kartonů Pop'Set najdete ten, který je ideální pro váš projekt a poskytuje vynikající hodnotu v poměru k ceně. Kombinujte barvy a vyrábějte ohromující pozvánky, krabice, desky, přebaly a cokoli dalšího vás napadne. S požadavky na více formální firemní identitu si pro změnu poradí pastelové tóny.

 

USP-popset-4.jpg

Novinky: Indigo a Sweet Rose

Vynikněte díky nové živé barvě Indigo, která je ideální volbou pro direct maily či letáky, ale také pro skládací a pevné krabice. Objevte i další novou barvu Sweet Rose, jejíž jemný odstín lze kombinovat s většinou ostatních barev.

USP-popset-3.jpg

Gramáž až 400 g/m2 a doplňující obálky

S kartony v gramážích 240, 320 a 400 g/m2 otevírá Pop'Set nové možnosti. Využijete je například pro katalogy a obálky knih, ale také pořadače, kalendáře či krabice. Díky rozsáhlé nabídce doplňujících obálek je řada Pop'Set ideální rovněž pro originální pozvánky a direct maily.

 

USP-popset-2.jpg

Intenzita Pop'Set Extra Black

Prostřednictvím papíru intenzivní barvy Extra Black, který je k dispozici v 10 různých gramážích a také v digitální verzi, nabízí Pop'Set univerzální papír pro každodenní použití.