Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
olin-origins-product-banner-MI2-1440x540.jpg

Olin Origins je nová řada kreativních papírů pro ekologicky smýšlející zákazníky

Objevte Olin Origins a nabídněte svým zákazníkům nové možnosti udržitelnosti!

Tato nová řada kreativních papírů a kartonů kombinuje rafinovanou hrubost povrchu s úpravou jemně měkkou na dotek. K dispozici v 5 nadčasových přírodních zemitých odstínech.

olin-origins-01.jpg

Komplexní řada inspirována silou přírody

Řada Olin Origins byla vyvinuta ve spolupráci s agenturou Carlin Creative trend bureau. Pět barevných odstínů vylepší jakýkoliv projekt vyžadující propracovanou jednoduchost, a to díky světelné vyrovnanosti odstínu Chalk, příjemné neutralitě odstínu Cereal, čisté minerálnosti odstínu Pebble, pigmentovanému odstínu modré Indigo a rafinované autentičnosti odstínu Lava Stone.

Olin Origins, který je v dispozici v gramážích od 120 do 320 g/m², si klade za cíl podporovat potřeby kreativců. Samozřejmostí jsou také příslušné obálky ve stejných barevných odstínech.

olin-origins-02.jpg

Prémiová kvalita pro všechny druhy použití

Dokonalá kvalita archu papírů Olin Origins umožňuje perfektní reprodukci barev při ofsetovém tisku, zatímco jeho vysoký volumen oceníte při jakékoliv náročné dokončovací technice, jako například při víceúrovňové ražbě. Kromě řady certifikované pro HP Indigo je Olin Origins kompatibilní také s předtiskem a digitálními stroji se suchým tonerem. Umožňuje výrobu různých produktů z papíru od výročních zpráv, plakátů nebo luxusních obalů od velmi malého množství až po velké náklady.

AzzeroCO2

Vysoká udržitelnost, nulové emise
 

Nejen, že je Olin Origins vyráběn z FSC® certifikované buničiny s nejvyššími ekologickými standardy, ale disponuje také certifikací Carbon Neutral a podporuje program uhlíkové kompenzace v Turecku za účelem snižování emisí.

 

olin-origins-04.jpg

Závazek k pozitivním dopadům v sociální a environmentální oblasti

Řada Olin Origins je členem organizace 1% for the Planet, což znamená, že 1% ze svých tržeb věnuje neziskovým ekologickým organizacím. Tato organizace založená v roce 2002 působí ve více než 90 zemích a spolupracuje se sdruženími zabývajícími se různými oblastmi, jako jsou například potraviny, divoká zvířata, voda či podnebí.