olin-product-banner-MI2-1440x540.jpg

Olin Design, prémiové nenatírané papíry a kartony
pro náročné designéry

Olin Design je řada prémiových přírodních papírů s bezkonkurenční kvalitou tisku, která odpovídá na všechny potřeby designérů a tiskařů. Její ucelená řada 3 povrchových úprav a 4 odstínů dokonale zprostředkovává pocit autenticity s dokonalým matným efektem tisku.

olin-design-usp-01.jpg

Od 50 do 400 g/m² pro všechny aplikace a tiskové techniky.

S 15 dostupnými gramážemi ve 3 (4, pokud země prodává Olin Bulk) různých povrchových úpravách pro ofsetový tisk je Olin jednou z nejširších designových řad papírů na trhu. Najdete v ní papíry nízkých gramáží s příslušnými obálkami a řezanými formáty pro identitu, až po kartony vysokých gramáží pro nenatírané obaly vysoké kvality s jemnými 4 odstíny bílé (5 pro Scan/BAfi). Olin vám nyní nabízí více kreativních možností díky specifické povrchové úpravě a formátům pro digitální tisk suchým tonerem a tiskárnu HP indigo.

olin-design-02.jpg

Skvělé výsledky tisku.
 

Díky eukalyptovým vláknům použitým v tiskovém papíru Olin Regular je dokonale vhodný pro předtiskovou přípravu a ruční psaní. Neprůhlednost a struktura Olin Smooth posouvají oboustranný tisk na jinou úroveň s vynikající reprodukcí barev. Pokud chcete potěšit hmat, dokonalý dojem a perfektní tiskové výsledky vám poskytne Olin Rough. Olin Bulk je speciálně určený pro tisk publikací, nabízí robustní povrch a vysoký volumen pro středně velké a velké tiskové projekty, které musí vyniknout.

 

 

olin-design-03.jpg

Vysoké ekologické výrobní standardy.

 

Bez jakýchkoliv kompromisů v kvalitě tisku se prémiové papíry Olin vyznačují respektem k životnímu prostředí. Jsou vyrobeny z primárních vláken s certifikací FSC®, má certifikát ekoznačky EU a je vyráběn podle nejpřísnějších ekologických norem (ISO 140001 a ISO9001). Je k dispozici také v kvalitě permanentního papíru a bez použití optických zjasňovačů.

 

olin-product-01.jpg

Prémiový designový papír Olin pro perfektní tiskoviny.

Ať už se rozhodnete pro povrchovou úpravu Regular, Rough, Smooth nebo Bulk, rychle pochopíte, proč je papír Olin jedním z oblíbených papírů v tiskárnách. Kromě perfektních tiskových výsledků dodá vašim tiskovinám i nádech přirozenosti a luxusu, díky nimž bude mít vaše sdělení ještě větší dopad.

 

olin-design-05.jpg

Nordic White, vysoký kontrast s přirozenou bělostí

S Olin Design Regular Nordic White již nemusíte dělat kompromisy mezi reprodukcí barev s vysokým kontrastem a teplým bílým odstínem. Jeho jedinečný povrch maximálně vynikne na jakémkoli uměleckém díle a zároveň nabízí uklidňující bílý odstín, který nejlépe vyjádří emoce.

Celá kolekce Olin Design Regular Nordic White je označena značkou EU Eco-Flower.

olin-design-06.jpg

Garance nulové uhlíkové stopy

Protože společnost Antalis stejně jako vy dbá na ochranu životního prostředí, zavedli jsme program vyrovnávání uhlíkových emisí od výroby papíru až po jeho dodání do našich skladů.