Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
olin-product-banner-MI2-1440x540.jpg

Prémiový nenatíraný papír Olin pro náročné aplikace

Olin je nejkomplexnější řada prémiových nenatíraných papírů na trhu. Nabízí nepřekonatelnou tiskovou kvalitu a široký výběr povrchových úprav, gramáží a odstínů.

olin-01.jpg

Od 50 do 400 g/m2 pro všechny aplikace a tiskové techniky

Olin je k dispozici v 18 gramážích, 4 povrchových úpravách a 5 jemných odstínech bílé. Díky tomu je jednou z nejrozsáhlejších řad prémiových nenatíraných papírů na trhu. Najdete v ní papíry nízkých gramáží s doplňujícími obálkami pro firemní tiskoviny, stejně tak jako kartony vysokých gramáží pro obaly nadstandardní kvality. Olin je k dispozici také v digitálních formátech a je kompatibilní se suchým i tekutým tonerem.

olin-design-02.jpg

Čtyři povrchy pro dokonalý dojem

Olin Regular je díky obsahu eukalyptových vláken ideální pro preprint a ruční psaní. Opacita a formace papíru Olin Smooth v kombinaci s výbornou reprodukcí barev vynáší oboustranný tisk na vyšší úroveň. Pokud chcete potěšit hmat, dokonalý dojem a perfektní tiskové výsledky vám poskytne Olin Rough. Nejnovější Olin Bulk je speciálně určený pro tisk publikací - nabízí vysoký volumen a je určen pro středně velké a velké tiskové projekty, které chtějí vyniknout.

olin-design-03.jpg

Vysoký ekologický kredit

Bez jakýchkoliv kompromisů v kvalitě tisku se prémiové papíry Olin vyznačují respektem k životnímu prostředí. Jsou vyrobeny z primárních vláken s certifikací FSC®. Olin je vyráběn v papírnách, které splňují nejvyšší ekologické standardy (ISO 140001 and ISO9001). Je k dispozici také v kvalitě permanentního papíru a bez použití optických zjasňovačů.

 

olin-product-01.jpg

Nenatíraný papír pro perfektní tiskoviny

Ať už se rozhodnete pro povrchovou úpravu Regular, Rough, Smooth nebo Bulk, rychle pochopíte, proč je papír Olin jedním z oblíbených papírů v tiskárnách. Kromě perfektních tiskových výsledků dodá vašim tiskovinám i nádech přirozenosti a luxusu, díky nimž bude mít vaše sdělení ještě větší dopad.