OLIN_Colours_Banner_2.jpg

Olin Colours vám přináší ikonické barvy Pop'setu

Rozšiřte svou kreativitu s barvami Olin Colours a rozviňte nové možnosti díky 26 odstínům.

Olin_Colours_USP1.gif

26 druhů barev s jemným nádechem.
 

26 odstínů papírů a kartonů Olin Colours zahrnuje pastelové barvy, různé odstíny šedé a vysoce pigmentované výrazné barvy, které vám pomohou vybrat nejlepší barvu pro váš projekt za skvělou cenu. Kombinujte různé odstíny papírů Olin Colours a vytvářejte tak úžasné pozvánky, vynikněte s krásnými konstrukcemi krabic nebo se držte klasických pastelových tónů pro jakoukoli firemní identitu nebo výroční zprávy.

OLIN_Colours_USP4.gif

Papíry nízkých gramáží i kartony s odpovídajícími obálkami.

Stejně jako u sady Pop'set nabízí Olin Colours papíry a kartony s odpovídajícími obálkami. Kombinace bývalých odstínů Pop'setu a elegance kvality Olinu činí z Olin Colours ideální řadu pro všechny vaše potřeby, od pozvánek přes plakáty až po efektní zásilky nebo obaly.

Olin_Colours_USP3.gif

Olin Colours Black do 700 g/m².

Nová černá barva Olin Colours Black je v gramážích od 80 g/m² do 700 g/m². Jsou také certifikovány pro digitální tiskové stroje HP Indigo a Dry-toner. Má stejné vlastnosti jako legendární sada Pop'set: její bezuhlíkový hladký povrch je vhodný pro všechny tiskové a finalizační techniky včetně horké ražby, reliéfního tisku a sítotisku.

 

Olin_Colours_USP2.gif

8 nových odstínů.

Kromě odstínů Pop'setu vám Olin Colours nabízí také nové odstíny, jako jsou Baby Blue, Baby Pink, Blush, Cherry, Cobalt, Jungle Green, Light Blue a Orange. Díky těmto novým odstínům budou vaše tištěné publikace vyjímečné!