Novatech-intro.jpg

Novatech… volte pozitivní tisk

Aby podpořila tiskaře v jejich každodenní práci i evoluci na neustále se měnícím trhu tisku, nabízí společnost Antalis Novatech, špičkový natíraný papír, který je řešením pro všechny vaše tiskové potřeby, bez ohledu na formu využití a složitost tisku, a to jak pro ofsetovou, tak digitální technologii.

Koupit Novatech

USP-novatech-1.jpg

Nejzářivější bílá na trhu

Novatech nabízí nejvyšší úroveň bělosti a lesku na trhu a zaručuje tak vynikající kontrast barvy a papíru a živou reprodukci barev.

 

USP-novatech-2.jpg

Nejlepší produktivita

Novatech je také znám jako nejlepší natíraný papír pro své mechanické vlastnosti. Nabízí výjimečnou rozměrovou stabilitu a tuhost optimalizovanou pro lepší průchodnost papíru i při vyšších rychlostech. Navíc široká nabídka formátů a gramáží, které máme na skladě na hromadných nebo twin/flexi paletách, umožňuje zkrátit dobu, po kterou tiskárna neběží.

 

USP-novatech-3.jpg

Vynikající potiskovatelnost

S nejlepší úrovní bělosti a lesku na trhu zaručuje Novatech vynikající kontrast barvy a papíru a živou reprodukci barev.
Jeho výjimečná rozměrová stabilita bez deformace papíru umožňuje využívat ho k různým technikám obohacování.

 

USP-novatech-4.jpg

Jedna z nejširších řad natíraných papírů

Široká řada formátů a gramáží umožňující kombinaci na vnitřních stranách i na obalu publikace. Pět povrchů u ofsetového papíru (Gloss, Silk, Matt, Easy Matt, Ultimatt) a tři u digitálního vynásobte počtem gramáží a dostupných velikostí, a to i velmi velkých formátů, a dostanete tu nejlepší volbu na trhu, která splní všechny vaše tiskové potřeby.