Papír Nautilus

Nautilus, z lásky k přírodě

Řada výrobků NAUTILUS® nabízí recyklovaný papír prvotřídní kvality, který vám umožní pečovat o přírodu bez kompromisů v kvalitě při každém použití.
NAUTILUS® byl navržen tak, aby nabízel jedinečná řešení, která odpovídají na všechny vaše potřeby v oblasti ofsetového tisku.

 

Nautilus

Nejlepší ekologické reference ve své třídě

Tento recyklovaný papír 100% vyrobený z použitého papíru se pyšní vysokým ekologickým profilem s certifikací FSC recycled a EU-Ecolabel a je CO2 neutrální volbou.

Kategorie Nautilus Classic je rovněž oceněna ekologickou cenou Modrý anděl.

nautilus-2.jpg

K dispozici ve 2 odstínech pro mnoho použití

NAUTILUS® nabízí nejlepší úroveň bělosti, která uspokojí potřeby každého zákazníka. Pokud hledáte velmi bílý, nádherně vypadající papír, ale přesto chcete ukázat, že Vám záleží na udržitelnosti, zvolte NAUTILUS® Superwhite s vynikající bělostí (150 CIE).

NAUTILUS® Classic s přirozeným odstínem (112 CIE) umožní vyslat jasné sdělení, že ochrana životního prostředí Vám leží na srdci.

nautilus-3.jpg

Vynikající výsledky tisku

Papíry Nautilus jsou určeny pro hybridní tisk, který kombinuje ofset, digitální suchý toner a vysokorychlostní a inkoustový tisk (pouze černobílé a přímé barvy). Díky speciální povrchové úpravě je Nautilus certifikován technologií Colorlok. Jeho nízká prašnost a dokonalá průchodnost umožňují optimalizovanou produkci.

NAUTILUS® Superwhite je nyní k dispozici s certifikací HP Indigo.

nautilus-4.jpg

Kompletní řada

Produkty NAUTILUS® přinášejí řešení na všechny požadavky.

Značka nabízí kompletní sortiment 100% recyklovaných papírů jak ve vysoce bílé kvalitě, tak v přírodně bílé barvě.  K dispozici jsou papíry s gramáží od 70 do 350 g/m² s širokou škálou formátů.

Nový Nautilus s bronzovou úrovní certifikace Cradle to Cradle®

Certifikace Cradle to Cradle® je nejpokročilejší světový standard pro bezpečné, oběhové a odpovědné výrobky.

Výrobky jsou certifikovány na základě výsledků v pěti základních oblastech udržitelnosti: zdravotní nezávadnost materiálů, cirkulární charakter výrobku, ochrana čistoty ovzduší a klimatu, hospodaření s vodou a půdou a sociální rovnost.

Certifikát Cradle to Cradle® pomáhá společnostem vyvíjet a inovovat materiály a výrobky.C2C Bronze

V rámci certifikace získaly papíry Nautilus zlaté hodnocení za opětovné využití materiálů a sociální spravedlnost a bronzové hodnocení v ostatních kategoriích.