mohawk-intro.jpg

Mohawk Superfine, slavný prémiový papír určený pro digitální tisk

Díky papíru Mohawk Superfine Digital with i-Tone® může společnost Antalis nabídnout tu nejširší řadu prémiových papírů pro digitální tisk. Mohawk Superfine je již po desetiletí základní potřebou grafických designérů. Je jedním z nejjemnějších papírů pro tisk na trhu, a to díky své neuvěřitelné kvalitě, konzistentnosti a jednotnosti. Díky jeho formaci, příjemně svěžímu pocitu na omak, kvalitám při archivaci a nadčasovému dojmu jde o produkt, který je schopen zaujmout naprosto novou generaci tvůrců. Tento jedinečný papír je ideální pro fotoalba, blahopřání, pozvánky a další materiály, u nichž se vyžaduje vysoká kvalita.

Koupit Mohawk

USP-mohawk-1.jpg

Legendární formace listu posiluje značku

Kvalitní a konzistentní formace listu tohoto papíru z něj činí materiál schopný zaujmout naprosto novou generaci designérů a vlastníků značek, kteří chtějí, aby jejich značka vynikla.

 

USP-mohawk-2.jpg

Luxusní dojem matného a hladkého povrchu

Měkký na omak, čistý a bez nejmenší skvrnky, s nejvyšší kvalitou formace vláken, jeho měkký povrch je ideální pro důležitou firemní komunikaci i umělecké tisky a knihy. Matný povrch papíru svou jemnou texturou vytváří ještě přirozenější dojem.

 

USP-mohawk-3.jpg

Jedinečné výsledky při tisku

Mohawk Superfine je plně přizpůsoben digitálnímu tisku. Jeho povrchová úprava i-Tone® zaručuje vysokou kvalitu tisku s HP Indigo a laserovými technologiemi.

 

USP-mohawk-4.jpg

Nové obchodní příležitosti

Mohawk Superfine otevírá nekonečné možnosti kreativního využití, jehož výsledek rozhodně upoutá pozornost toho, komu je určen: umělecké tisky a knihy, kancelářské potřeby pro společenské využití, časopisy ve formě knih, pozvánky, luxusní obaly…