metsaboard-intro_new logo-1.jpg

Řada MetsäBoard Folding Box Board

MetsäBoard, řada lehkého a udržitelného kartonu na skládací krabice, obsahuje výrobky s přírodním i s luxusním vzhledem. Jejich vynikající výsledky zaručují, že jsou vhodné pro všechny druhy využití a pro všechny koncové uživatele. Pokud hledáte obaly, které efektně podtrhnou hodnotnou značku nebo budou mít čistý design vhodný pro citlivé výrobky, je tato třída kartonu pro vás jako dělaná.

Všechny kartony se vyrábějí z nových vláken, která lze dohledat až ke zdroji v severských lesích, v nichž se hospodaří udržitelným způsobem. Karton na skládací krabice je uznán jako výrobek z obnovitelných materiálů, který je recyklovatelný. Díky tomu hraje významnou roli v cirkulární ekonomice.

Koupit Metsaboard

Metsaboard-580x280.jpg

Méně je více

FBB MetsäBoard má vynikající výsledky a je velmi silný, což vám umožní snížit požadavky na hmotnost kartonu potřebného pro váš projekt. Lepší zákaznická zkušenost s menší zátěží pro životní prostředí.

 

Metsaboard-2-580x280-1.jpg

Široký sortiment

Široká škála tříd, které splňují naše potřeby, od výrobků s přírodním vyzněním po naprostý luxus s maximální bělostí a kvalitou tisku. Vybírat můžete z následujících kategorií: Classic – výrobky v této kategorii v sobě spojují spolehlivé výsledky a vynikající hodnotu za danou cenu, což z nich činí ideální řešení pro rychloobrátkové spotřební zboží vyžadující dobrou viditelnost v regále a bezpečnost při použití v kontaktu s potravinami. Pro – tyto produkty nabízejí vysoký jas a hladký povrch a jsou určeny pro hodnotné výrobky, které vyžadující výjimečnou propagaci značky ve formě náročnější technologie tisku, konverze a formování. Prime – výrobky v této kategorii jsou ideální pro prémiové luxusní značky. Spojují vysoký jas a hladký povrch, pomocí nichž lze dosáhnout světové úrovně tisku, konverze i zvláštních efektů.

 

Metsaboard-3-580x280.jpg

Různé druhy využití

FBB MetsäBoard představují ideální výrobky pro balení spotřebního zboží, které musí v regále vyniknout, a přitom chránit produkt v celém průběhu hodnotového řetězce. Jsou vynikající volbou i pro výlohy či řešení pro prodejní místa vyžadující pevnost a sílu anebo pro grafické aplikace vyžadující ty nejnáročnější formy tisku a zvláštní povrchy. Ať využíváte tradiční nebo digitální technologii tisku, FBB MetsäBoard jsou perfektní volbou.

 

Metsaboard-4-580x280.jpg

Velké ohledy na životní prostředí

Výrobky MetsäBoard jsou bezpečné v průběhu celého životního cyklu, a to jak pokud jde o výrobu, tak pokud jde o suroviny, které obsahují. Dohledatelnost surovin použitých při výrobně je obzvlášť důležitá u kartonů, které přicházejí do styku s potravinami. U výrobků MetsäBoard je znám původ všech použitých surovin, včetně dřeva, celulózy a chemických přípravků.

Ale požadavky a normy pro materiály, které přicházejí do styku s potravinami, jsou jen začátek. Výrobky MetsäBoard vyhovují nejpřísnějším mezinárodním normám a často překračují požadavky místní nebo regionální legislativy.  Kartony MetsäBoard a chemické přípravky použité při jejich výrobě neobsahují žádné škodlivé sloučeniny.