invercote-intro.jpg

Grafické kartony Invercote – nad všechna očekávání!

Grafické kartony Invercote jsou pečlivě navrženy tak, aby vám poskytovaly optimální řešení pro balení i grafické aplikace. Nabízejí vynikající estetickou kvalitu tisku, takže jsou schopny věrně reprodukovat i ty nejsofistikovanější tištěné obrazy. Strukturálně jejich vícevrstevná konstrukce zajišťuje dokonalý objem, pevnost a konvertibilitu pro vaše obaly i grafické využití. Použití 100 % nových vláken zajišťuje bělost i stabilitu odstínu při využití na luxusní obaly pro maloobchodní prodej. Invercote je k dispozici v jedno i oboustranně natíraných třídách a s rozsáhlou nabídkou gramáží ve formě laminovaných kartonů.

 

 

Koupit Invercote

invercote-580x280.jpg

Výběr

Invercote nabízí široký výběr typů kartonů. Invercote G, se dvěma kontrastními stranami – plně natíranou přední a lehce natíranou zadní – představuje úžasnou kombinaci hladké vnější strany s vnitřní stranou příjemnou na omak. Invercote Creato nabízí vynikající estetické i tiskové vlastnosti na dvou shodných plně natíraných stranách. Hladký povrch je přizpůsoben tak, aby věrně reprodukoval i ty nejsofistikovanější obrazy pro využití na vašich obalech nebo pro vaše grafické potřeby. Invercote Albato, s vynikající tiskovou kvalitou a vyšším leskem, je určen na luxusní obaly a grafické využití všude tam, kde se požaduje výjimečný estetický výsledek. V případech vyžadujících vyšší gramáž poslouží Invercote Duo vyrobený ze dvou vrstev Invercote G – výsledný karton je obzvlášť vhodný pro poutače a obaly na těžké nebo křehké předměty.

 

invercote-2-580x280.jpg

Optimální síla a konvertibilita

Produkty Invercote jsou navrženy s optimální silou a konvertibilitou. Zajišťují ochranu zabalených produktů a silnou kvalitní prezentaci a plochost grafických předmětů. Krabice a obaly se výborně skládají, bez jakýchkoliv trhlin, aby byla ochráněna kvalita vašeho designu.

 

invercote-3-580x280.jpg

Udržitelnost

Udržitelnost je základním znakem materiálů Invercote. Vlákna pocházejí z řádně obhospodařovaných lesů ve vlastnictví rodiny Iggesundů a produkty jsou vyráběny s maximální recyklovatelností a opětovným využitím energií. Materiály Invercote jsou k dispozici s akreditací FSC a PEFC.

 

invercote-4-580x280.jpg

Konvenční nebo digitální

Materiály Invercote jsou přirozeně vhodné pro konvenční tisk, ale fungují dobře i na mnoha digitálních tiskárnách, které jsou dnes na trhu.