Cyclus C2C

Papír Cyclus, výhradně u společnosti Antalis

Volbou papíru Cyclus prokazujete, že Vám záleží na životním prostředí. Tento autenticky vypadající, a přesto moderní papír, podtrhne Vaše sdělení.

Cyclus je dokonalou kombinací smysluplnosti a kvality: použitím tištěného média, viditelně recyklovaného, ale s vynikajícím výsledkem tisku, vyšlete silné a jedinečné sdělení.

Vynikněte díky papíru Cyclus, mezinárodně uznávanou a důvěryhodnou značkou

CYCLUS-Visuels-580x280px-BestInClass.jpg

Nejlepší ekologické reference ve své třídě

Výroba papíru Cyclus je založena na širokém konceptu recyklování, který zajišťuje co nejnižší dopad na životní prostředí a podporuje ekologický a udržitelný růst.

Výsledkem je specifický přírodní odstín papíru bez použití bělicích chemických sloučenin. Navíc tento pokročilý výrobní proces vede k nulovému skládkování odpadu.

Celá řada Cyclus je 100% recyklovaná, má certifikát FSC a všechny ekologické reference.

 

CYCLUS-Visuels-580x280px-NaturalAndModern.jpg

Přírodní a moderní

Cyclus nabízí vynikající kvalitu, krásnou texturu a jedinečný jemný odstín, kde dotek a hmatový zážitek umocňují vizuální obraz a podtrhují kreativní sdělení.

Používat přírodní recyklovaný papír je trendy…

 

CYCLUS-Visuels-580x280px-AmazingPrintingResults.jpg

Úžasné výsledky tisku

Výsledný tisk na papír Cyclus je mimořádně kvalitní. Umožňuje zachovat jasnost barev fotografií a dokonale reprodukuje jejich sytost. Jeho vysoká neprůsvitnost navíc minimalizuje prosvítání.

Papír Cyclus je určen nejen pro ofsetový tisk, ale je také plně kompatibilní se všemi technologiemi tisku suchým tonerem.

CYCLUS-Visuels-580x280px-ACompleteRange.jpg

Kompletní řada

Papír značky Cyclus je určen pro všechny formy firemní tiskové komunikace (výroční zprávy, katalogy, mailing, pozvánky...).

Cyclus nabízí kompletní sortiment 100% recyklovaných natíraných i nenatíraných papírů, které vyhovují všem formám použití a tiskových technologií.

Nový Cyclus Offset se stříbrou úrovní certifikace Cradle to Cradle®

Certifikace Cradle to Cradle® označuje výrobky, které byly certifikovány podle produktového standardu Cradle to Cradle.

Jedná se o nejpokročilejší světový standard pro bezpečné a odpovědné výrobky, které jsou vyrobeny pro cirkulární hospodářství. Výrobek získává úroveň hodnocení v každé kategorii (základní, bronzová, stříbrná, zlatá nebo platinová úroveň).

Cradle to Cradle Certifikát Cradle to Cradle® je založen na 5 kategoriích udržitelnosti: zdravotní nezávadnost materiálu, cirkulární charakter výrobku, ochrana čistého ovzduší a klimatu, hospodaření s vodou a půdou a sociální spravedlnost.