Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
IMG-banner-Conqueror-3.jpg

Na způsobu sdělení záleží!

Papíry a obálky Conqueror jsou uznávány jako prémiové materiály pro vysoce kvalitní písemnou firemní a obchodní komunikaci. Kdykoliv potřebujete sdělit důležitou zprávu nebo zanechat dobrý dojem, jsou papíry z řady Conqueror zárukou, že vaše sdělení bude předáno v náležité kvalitě.

Udělejte ten správný dojem

Řada Conqueror s certifikací FSC® má nejširší nabídku papírů na trhu, takže v ní jistě najdete ten, který vám bude vyhovovat. Vybírat můžete z mnoha textur, z papírů třpytivých, s obsahem bavlny nebo bambusu – všechny jsou garantovány pro použití v laserových a inkoustových kancelářských zařízeních a jsou kompatibilní s digitálními tiskovými stroji.

 

Koupit Conqueror

USP-conqueror-1.jpg

Dokonalý tisk, papír jedinečný na dotek

Výrobce Arjowiggins Creative Papers používá tu nejlepší celulózu na trhu, ať jde o nová, nebo recyklovaná vlákna. Pro řadu Conqueror využívá zvláštní směs vláken vytvářející jemnou a měkkou texturu, která je pro Conqueror tak charakteristická. Díky dokonalé formaci archů je tisk na papíry Conqueror perfektní od první do poslední stránky.

 

USP-conqueror-2.jpg

Konstantní kvalita od roku 1888

Řemeslo výroby papíru se předávalo z generace na generaci již od roku 1888. Každý arch papíru Conqueror v sobě nese toto dědictví odborných znalostí a vodoznak Conqueror, který je symbolem jeho mimořádné kvality. Naprosto shodného standardu dosahuje Conqueror ve více než 120 zemích, díky čemuž je ideálním papírem pro mezinárodní společnosti nebo projekty, které je nutné ve stejné kvalitě replikovat v několika zemích.

 

USP-conqueror-8.jpg

Nabídka recyklovaných papírů

Kromě toho, že jsou papíry Conqueror plně certifikovány FSC®, v nabídce značky najdete také recyklované papíry vyrobené z prémiového spotřebitelského odpadu (od 25 % do 100 %) a s obsahem alternativních vláken. Řada Bamboo je vyrobena z odpovědně nakoupených obnovitelných bambusových vláken a přírodních pigmentů. Conqueror také ve většině evropských zemí nezanechává uhlíkovou stopu a na požádání jej lze certifikovat.

 

USP-conqueror-7.jpg

Výběr z 8 povrchů a 10 odstínů

Papíry Conqueror jsou dostupné v šesti odstínech bílé a krémové, třech odstínech šedé a jednom intenzivním odstínu černé. Dostupné odstíny jsou shodné u všech typů povrchů, můžete tedy jednu barvu využít v klasické textuře Wove, Laid nebo hladkém povrchu CX22, ale také v originálnějších reliéfních texturách, jako jsou Contour nebo Stonemarked. Pokud budete hledat papír odlišný na dotek nebo papír nejvhodnější pro ražbu či knihtisk, je Conqueror k dispozici také ve složení se  100% obsahem bavlny nebo 50% obsahem bambusového vlákna.