Kreativní papíry Conqueror

Světově uznávaná kvalita od roku 1888.

Značka Conqueror, která se vyrábí podle přísných standardů od roku 1888, je uznávána jako vynikající volba pro identitu značky. Její vzhled a vlastnosti se staly mezinárodním standardem kvality i svým proslulým vodoznakem.

USP-conqueror-1.jpg

Dokonalý tisk s jedinečným aptickým efektrem
 

Díky použití nejlepší buničiny na trhu, kombinující bezdřevé vlákna ECF a 15 % bavlny poskytují papíry Conqueror sofistikovaný povrch jemný na dotyk. Dokonalá struktura papíru Conqueror zaručuje perfektní výtisky od prvního do posledního řádku.

 

conqueror-usp-3.jpg

Konzistentní kvalita od roku 1888, dostupná po celém světě.

Řemeslo a znalosti se předávali z generace na generaci výrobců papíru od roku 1888. Každý papír Conqueror nese toto dědictví odbornosti a vodoznak Conqueror zůstává znakem výjimečnosti. A to přesně podle stejných standardů v celosvětovém měřítku, což z papíru Conqueror činí nejvhodnější papír pro mezinárodní zákazníky nebo pro projekty, které je třeba replikovat v naprosto stejné kvalitě v různých krajinách.

 

conqueror-usp-2.jpg

Výběr ze 3 povrchových úprav a 6 odstínů bílé barvy s odpovídajícími obálkami.

Abychom vyhověli potřebám náročných zákazníků je Conqueror k dispozici v 6 různých odstínech bílé a krémové barvy. Vzhledem k tomu, že odstíny jsou v jednotlivých povrchových úpravách shodné, můžete také kombinovat jednu barvu v různých površích - wove, laid alebo smooth CX22.  Conqueror nabízí také široký sortiment obálek, které jsou k dispozici ve všech odstínech a povrchových úpravách.

 

conqueror-usp-4.jpg

Vynikněte pomocí vodoznaku Conqueror.
 

Pokud jde o firemní komunikaci, vodoznak Conqueror vyjádří váš smysl pro sofistikovanost a hodnotu tištěné komunikace. Jemně viditelný, ale dokonale registrovatelný vodoznak zaručuje elegantní hlavičkový papír nebo dokument. Stačí si vybrat moderní design z povrchové úpravy Wove a CX22 nebo tradičnější Conqueror Laid.