Papíry pro každou příležitost

Společnost Antalis řeší vaše potřeby v oblasti tištěné komunikace a nabízí širokou škálu papírů, kartonů, obálek a dalších produktů s přidanou hodnotou, jako jsou kreativní papíry, syntetické produkty a etikety.

V Evropě jsme prodejcem papíru číslo jedna, a nabízíme proto mnohem více než jen produkty: svým zákazníkům pomáháme rozvíjet jejich podnikání v oblasti digitálního tisku, vyjadřovat kreativitu a dosahovat jejich cílů v oblasti ochrany životního prostředí.

 

Products-home-image.jpg

Kreativní papíry

Showroom Le Papier

Navštivte naši galerii speciálních papírů.

Kreativní papíry

Conqueror

Papíry a obálky Conqueror jsou uznávány jako prémiové materiály pro vysoce kvalitní písemnou firemní a obchodní komunikaci. 

KeaykolourKeaykolour je odvážný a vzrušující, živý a všestranný. V jedinečné kolekci papírů a kartonů v sobě spojuje kvalitu a inovace.

Olin ColoursPop'Set se stává Olin Colours! Zažeňte šeď všude okolo a oživte svoji komunikaci.

CuriousNejinovativnější nabídka kreativních papírů v jediné kolekci: Matter, SKIN, Touch, Metallics a Translucents.

RivesNejlepší výběr strukturovaných papírů s 8 dostupnými texturami a 10 různými barvami papíru. Řada 100% recyklovaných papírů s certifikací FSC®.

Ofsetové papíry

Olin Design

Olin je nejkomplexnější řada prémiových nenatíraných papírů na trhu. Nabízí nepřekonatelnou tiskovou kvalitu a široký výběr povrchových úprav, gramáží a odstínů.

Products-home-mohawk.jpg

Papír Superfine Digital with i-Ton je jedním z nejjemnějších papírů pro digitální tisk, který se dnes vyrábí.

Kartony a lepenky

Products-home-invercote.jpg

Nejširší nabídka pro všechny vaše tiskové potřeby.

MetsaBoard Antalis kartony a lepenkyMetsäBoard je řada lehkých a udržitelných skládacích krabic, od produktů s přírodním vzhledem po ty se vzhledem luxusním.

Natírané papíry

Products-home-novatech.jpgJedna z nejširších řad natíraných papírů pro ofsetový tisk s 5 druhy povrchů. K dispozici ve třídách s certifikací FSC® nebo PEFC.

Speciální papíry

Products-home-reacto.jpg

Světově proslulá značka, nyní v nabídce Antalis. Vynikající výsledky pro vynikající vícedílné papírové výrobky s propisovacím papírem Reacto®.

Products-home-upm.jpgProdukty UPM Raflatac nabízejí rozsáhlý výběr povrchů, adheziv i podkladů, které pokryjí veškeré estetické i funkční požadavky vašich projektů.

Recyklované papíry

Nautilus

NAUTILUS® je prémiový nenatíraný papír vyrobený ze 100% recyklovaných vláken, který nabízí dva různé odstíny: přírodně bílý a vysoce bílý.

Recyklovaný papír Cyclus

Mezinárodně uznávaná řada 100% recyklovaných natíraných a nenatíraných papírů a obálek.