Po - Pá 8:00 - 16:30
Kontaktujte nás
Ban-antalis-premium-club4.jpg

Antalis Premium Club pro velkoobchody s kancelářským papírem

Antalis Premium Club představuje exkluzivní program pro dodavatele a prodejce kancelářských papírů značek Image®, Data Copy®, Pioneer®, HP a Color Copy. Seznamte se nástroji a podporou, které vám pomohou dosáhnout ještě lepších prodejních výsledků.


Antalis Premium Club A4&more

 

img-antalis-premium-club-1-crop467x279.jpg

Vstupte do programu Antalis Premium Club

Chcete se do programu Antalis Premium Club zaregistrovat? Kontaktuje obchodní zástupce společnosti Antalis, nebo se zaregistrujte online zde.

Propagační akce, nástroje a odměny pro velkoobchody

img-antalis-premium-club-A4-2.jpgOdměny v rámci programu A4&more – odměňujeme věrnost

A4&more je věrnostní program pro velkoobchodní prodejce papírů Image®, Data Copy®, Color Copy, HP a Pioneer od společnosti Antalis. Získejte lákavé odměny a reklamní předměty, které vám usnadní prodej těchto značek vašim zákazníkům.

Čím více budete nakupovat, tím více odměn získáte!

img-antalis-premium-club-2.jpg

Prodejní místa – podpořte svůj maloobchodní prodej

Prezentaci klíčových značek, které prodáváte, můžete podpořit atraktivními propagačními materiály. Antalis nabízí samostojné poutače, visačky na regály i nápisy na podlahy a okna, které pomohou podpořit váš maloobchodní prodej.

egenerator2.jpg

eGenerator – Připojte se k revoluci v e-marketingu

Protože chceme podpořit vaši marketingovou komunikaci se zákazníky, nabídneme vám přístup k uživatelsky přístupnému nástroji e-marketingu.

eGenerator vám umožní zasílat svým stávajícím i potenciálním zákazníkům e-maily s poutavými sděleními. Můžete ho využít k vytváření newsletterů, prezentaci nových produktů, informování o akcích nebo k propagačním akcím.

bar-pink.png

E-mail je při akvizici zákazníků 40x účinnější než Facebook nebo Twitter

„Prodej a zisky lze zvýšit díky spolupráci.“

Exkluzivní podpora propagačních akcí

Jako prémiový velkoobchodní prodejce budete mít přístup k exkluzivním prodejním a propagačním akcím. Díky jednoduchým šablonám, které budete mít v platformě eGenerator k dispozici, můžete snadno prezentovat své prodejní akce a zvyšovat tak svůj prodej.

Pravidelně vám budeme nabízet odměny, marketingovou podporu a speciální nabídky, které můžete využít buď v rámci svých prodejních kampaní, nebo jako odměnu pro své prodejní týmy.

Podpořte svůj prodej!

Jako člen programu Antalis Premium Club od nás dostanete celou řadu marketingových materiálů, jako například sady vzorků, vzorníky, propagační letáky či technické listy.

Budete mít také možnost označit si tyto předměty svým logem a údaji o vaší společnosti.

Propagace značky

premium-carousel-data-copy2.jpgProdejní kampaně s reklamními předměty Data Copy® pomáhají budovat loajalitu ke značce a zajistit opakované objednávky.

Color Copy_A4more.jpg

Podívejte se do katalogu odměn A4&more – najdete tam reklamní předměty Color Copy, které vám pomohou podpořit váš prodej.

premium-carousel-image2.jpgV A4&more je k dispozici mnoho reklamních předmětů Image®, které podpoří vaše propagační kampaně.