životní prostředí

Environment_green_selection_ContentPage_259x194.jpg

Zelené  produkty

Antalis se snaží dbát na to, aby rozvoj firmy šel ruku v ruce s odpovědností vůči životnímu prostředí.

Chcete používat ekologický papír jako součást svého úsilí o udržitelnost? Nebo se rozhlížíte po posledních inovacích v oblasti zelených produktů? Už nehledejte.  Vybrali jsme pro vás různé ekologické druhy papíru na základě různých ekologických kritérií jako je certifikát FSC® nebo PEFC, obsah recyklovaného vlákna, nízká uhlíková stopa, EU Eco-label a mnohých dalších. Prohlédněte si náš výběrový seznam značek zelených produktů nebo si načtěte kompletní seznam toho, co nabízíme. 

Logo_Cocoon_119x89.png

 

Cocoon, papír inspirovaný ekologickou technologií.

Pokud hledáte 100% recyklovaný papír s vysokou bělostí a vynikajícími tiskovými vlastnostmi, už nehledejte…
Papír má FSC® certifikaci. Při výrobě se spotřebuje méně energie a vody a produkuje se méně emisí CO2 ve srovnání s výrobou panenského papíru. K dispozici je široká škála produktů natíraného papíru až po formáty na míru pro všechny způsoby použití a tiskařské technologie.

FSC certified product NAPM Recycled 100% EU Flower PCF Recycled Paper 100% Heavy Metal

Logo_Cyclus_119x89.png

 

Cyclus, koncepce 100% recyklace.

Cyclus je mezinárodně uznávaná značka 100% recyklovaného papíru. Má certifikaci FSC®.

Ekologická koncepce jedinečná v Evropě značně snižující ekologický dopad vašich tištěných materiálů (nízká uhlíková stopa, úspora 45 % vody a 80 % energie v porovnání s papírem z panenského vlákna). Toto je nejvyšší ekologická kvalita na podporu pozitivní image vaší komunikace.  A to jsou jen dvě z mnoha výhod papíru Cyclus.

FSC certified productBlue Angel Recycled Paper 100% EU Flower PCF NAPM Recycled 100% Heavy Metal

Logo_Digigreen_119x89.png

 

Digigreen. Ekologie útočí na digitální svět.

Výjimečná kvalita tisku na všech digitálních tiskových strojích a současně soulad s nejpřísnějšími ekologickými normami.  Představujeme Digigreen, prvotřídní multifunkční papír se zárukou tisku jak na stroji HP Indigo, tak na tiskárnách používajících suchý toner... 100% digitální.
Protože je vyroben minimálně z 50 % z recyklovaného vlákna má Digigreen také certifikát FSC® Mix Credit a evropské označení Ecolabel ...100% ekologický.

Digigreen: 100% digitální, 100% ekologický!

FSC certified product NAPM Recycled 100% EU Flower PCF Recycled Paper 50% Heavy Metal

Conqueror_119x89.png

 

Conqueror

Conqueror je silná výrazná značka pro lidi požadující prestižní papír. Conqueror má také bezkonkurenční pověst v oblasti ekologických inovací: v roce 1991 byla tato značka první, která na trh zavedla recyklovaný papír, a do roku 2006 byly všechny druhy nositeli certifikátu FSC®. Papír je nyní ve 12 evropských zemích klasifikován jako CarbonNeutral®.

V rámci trvalého úsilí o co nejekologičtější papír byl v rámci značky Conqueror vyroben nejčistší a nejzářivější 100% recyklovaný papír a současně byla posunuta hranice inovací zavedením zcela nového materiálu: rychle rostoucího a obnovitelného bambusu!
Bambus je pěstován odpovědně a pečlivě vybírán. Tento výběr odráží všech pět odstínů této série - bez použití OBA (optických zjasňovačů) v přírodní bílé, všechny odstíny jsou vyrobeny výhradně z přírodních (okrových) pigmentů z jihu Francie. 

FSC certified product PCF Recycled Paper 100% Recycled Paper 50% CO2 Neutral

Main-Gloss-and-Satimat-Green-Logo.jpg

 

Maine Gloss Green / Satimat Green, nejbělejší odstín ekologického papíru.

Maine Gloss Green a Satimat Green jsou ekologické druhy papíru vyrobené z 60 % z recyklované papíroviny a 40 % z dřevitého vlákna s certifikátem FSC®. "Nejbělejší ekologický papír" je dokonale šetrný k životnímu prostředí bez kompromisů v oblasti kvality. Tato kombinace vláken nabízí vysoký stupeň bělosti a vynikající výsledky tisku. 

FSC certified product NAPM Recycled 100% EU Flower PCF Recycled Paper 100% Heavy Metal